sporbai

INkaraj rulsz Taip Gerai

tai cia iurint kokius nusipirxi;D jei turgui nu tai taip…dar ir nuo nesiojimo priklauso;] galima ir pasaugot. o jei originala perki nu tai tada ilgesniam laikui[;

tau 12lt naujiem gajla ?

nu tai palyginai;D ce siaip wisai kas kita. be to botai ir dbr nesijami. mazi waikai yoac juos nesioja. ir per zygius kai oras lietingas buna taip pat jie labai tinka. man taip pat reiketu nusipirkt, nes daznai stowyklauju ir zygiuoju…tai kas cia tipo mada? nemanau, kad anksciau juos nesiodawo del mados…tam buwo prasme, botai turi paskirti, jie reikalingi…

sporbaj yra sikna Ignoruoju

ne buwo mada, as kazkada turejau tokius ziauriai fysnakishkus su turkliukais ir labai ju norejau nes visi tokius turejo.

nu gerai. nesipyxtam;] bet as nesioju ne del to kad wisi turi tokius…

ash kazkaip keistai nieko nemanau…man dzin kas kaip ka apsewes nesioja…

o as manau kad del to. Angelas.

jo sporbatiniu gauja Cha chaas tik uzh kulniukus Šypsenanors sporbaciai yra gerai, bet jokiu budu ne inkaro Veee

deja Ne

o tai del ko tada? Nekaltas

paskaityk auksciau siek tiek. jau rasiau. del to, kad man patogu, man jie patinka, o kad kiti gatwej waiksto tai prasau tegul, neziuriu i swetimus batus. man mano gerai ir tiek. kulniuku man niekad neuzmausit…geiausia kai nebuna jokio kulno ir wsio.

Gerai… Normalus batai juk :stuck_out_tongue_winking_eye: jej nepatinka tai nezhiurek ir nevaryk… ir koks ish wis skirtumas kokius zhmogus batus neshioja. Ash nesioju ir man jie daug patogesni negu kokios basankes ant kablu metriniu ;V

taip, gaila… as su senais lopyju naujesnius… nes nesamone, geriau tada kedus pirkti, negu kruva inkaru.

o kuo tarkim kedai blogai? nepatogus?

ir as taip pat Drovus

va cia ir paslepta gilioji mintis Mirkt yra 2 priezastis: sporbai kazkam atrodo madingi arba del to ,kad jie tekajnuoja 12lt…

siaip kedai nera blogis Šypsenaturiu omeny (pvz nike normalus sporbaciai) bet ne inkariniai (tragedija ten Pavargęs ) Pirmieji labai graziai ziurisi prie kokio treningiuko (zinoma, kuris nera ISHEIGINIS y miesta pv.z… ) ishvis geriausiai paprasti batukai. Jei paneles nemegstate ant kulnu, tai zinokite, kad yra paprastu (ne tik inkaro) be kulnu, be platformu Cha cha o tiesiog mieli, paprasti ir grazhus Mirkto beje kas liecia kaina, juk berods tu sakei, kad priesh metus tokius nesiojo bomzai, man nesipersha jokia kita mintis… kad ir dabar tokius sporbacius neshioja tik … Nekaltas

na pvz converse kainuoja ~200lt, tai nemanau, kad bomzai nesioja ;DDD o del paprastu batu, na taip tokiu yra, bet as nerandu graziu, na vienus tokius radau “baleriniskus”. as megstu ryskias spalvas, o converse basketkiu visokiu buna… t as bent asmeniskai sportbacius nesioju, tik ziema kerzus. patogu, grazu (turiu vienus converse, bet siaip pas mane daugiausiai adidas Cha chaDDD bet ne kedai, o tokie reperiski ;D) skonio reikalas ir tiek. o kaip sakant del skonio nesigincyjama