Spidometro parodymai

Taip, apie shi dalyka skaiciau straipsni “Greitkelyje” - ten kazkoks technikos profesorius teige, kad rusishkas radaras gali parodyti, jog greiti virshijo netgi stovintis automobilisApakęs

tai tau tos padangos per posuki sparnu nesiekia?Taip

Tai kad neNe

Nesamone,cia ne padangos kaltos,o spidometras ne toks koks turetu buti.Cia tu atrodo minejai ,kad Golfa turi,tai as tiksliai zinau,kad ten skiriasi kazkoks plauko storis,jis yra parasytas spydo apacioj ir jei ne toks kokio reikia tai ir nesamones rodo.Cia as pats issiaiskinau,nes keiciau visa prietaisu skydeli ir tas plaukas man netiko i dabar 20 km/h daugiau rodo

karocia ka as galiu apie keliukus pasakyt-gaidziai jie pagani!mane vilniuj 3 nakties 113 nusove gaidziai,tai nurejo 600+6b bauda ipist.bet daviau *****am 100 ir atsipiso kol kas.kas pritaria kad jie gaidziai?

nu buvo pas teva seniai dar ubagej toks bajeris, kad spydas apie 20km/h maziau rode kai idejom spyda nuo 5 saibu ubages (pas teva buvo 4 saibos).

O bendradarbis savo kadetui tai spyda pasireguliuodavo pagal GPS, bet galima pasitikrint pagal laika per kuri nuvaziuoji kilometra, islaikydamas vienoda greiti ( (3600*kilometrai)/sekundziu )
Tai jis issiardydavo spida ir pasukdavo ta rodykle (del kitu auto nezinau)

beveik ant visu masinu spidometro parodymai skiriasi nuo naturalaus greicio, bet tik ant keliu km (nu aisku ne ant 20 km), bet kiek zinau, tai spidometras visa laika rodo truputi didesni greiti negu yra is tikro. Kiek girdejau, kad sio trukumo neturi amerikietiskos masinos, kuriu spidai rodo labai tikslu greiti.

Wazinejau ash jusu kauno gatwemis wisai neblogai palakstyt

Spidometro parodymai gali skirtis ir tuo atveju, jei acukineji ar dar ka nors darai spidui… masno draugas acuko 193 Subaru SVX spida tai paskui grybavo pora dienu kol issiaishkino kas ir kame…

Tu tuo TIKRAS?Aš nekaltasNeAš nekaltas

Rodykles pasukimas ant skydelio problemos neisspres, nes pasuki per konkretu km/h skaiciu, o spidometras, jei rodo paklaida, tai rodo procentaliai. (nebent pries tai buvo rodykle nusukiota, tai verta atstatyti i vieta).

Is dalies sutinku, bet… Primesk kaip turi atrodyti visureigis, kai gamintojas rekomenduoja 205/80/R15… Baisu Dabar pas mane 225/75/R15, desiu 235/75/R15, o ka ten spydikas rodys, man px ir nemanau, kad prie 70km/h mane nusaus 90km/h.

O kokia pas tave auto?

chebra,baikit aiskintis…as pats kaunietis ir labai ‘gerbiu’ musu zaliuosius…ne pirmas ir ne paskutinis buvai ‘nusautas’ su 84km/h. jie megsta didelius skaiciukus…pats ne karta buvau su tuo,ypac kai tika tocke buvau isigijes…reik zinot kur jie pasislepe!!! toks ju darbas ZIAURUS

Piktas

nezinau kaip tu ten perskaitei,bet as suprantu,kad jei didesnes padangos tai jei spidas rodo 70km/h tu vaziuosi -4km/h ir t.t
mano tevas senais laikais taksavo,tai dedavosi mazesniu ismieru padangas,kad spido duomenys padidetu