Spidometro parodymai

175R14 ,jei dar su C raide tai ju aukstis 80, o kokia masina ir kokios pries tai stovejoLabas

Jei parejes spydas tai yra ir tokia galimybeKietas

Na kai mane apibilietuot norejo, tai nei daug nei mazai siule. Sako 1500 lituku ir 8 baliukai Taip Sakau, ne Ne, vyrai, ka jus Šypsena Zodziu suderinom 150 litu ir issiskyrem draugais Cha cha

Aukstis 60mm

Masina - golpukas2GeraiCha cha, pries tai buvo 185/R14/60 atrodo (gal 65)

O kokia galimybe butu ta spyda pataisyt, pareguliuot ar kazka panashaus?

Tai tiek skirtis negali, nebent pas tave originalio R12 arba R11 Cha cha
nes pas mane originalas R13 165 o vazineju su R14 175 tia tik 5-6km/h skiriasi

Tai dar pacios padangos aukstis turi itakos,bet man idomu kaip spidometra pareguliuot, nes jis net ir su vasarinem (normaliom) padangom rodo kokiais 10 km/h mazesni uz realu greitiNustebęs

Manau, padangos normalios. Greiciausiai problemos su spidometru. Kilometraza normaliai rodo? Spidometro rodykle kartais nesokineja?

Rodykle nesokineja, o del kilometrazo tai neaisku - gali buti, kad per letai sukasAš nekaltas

Man tai buvo idomi istorija kylant i Aleksoto kalna…
zodziu lekiu i kalna gan greitai, islendu is posukio ir ziuriu stovi jie abu, radara nuleide prie kojos ir atsuke i mano puse… bet jie abu i virsu ziurejo… pamate mane atlekianti, vienas perbego per gatve ir sustabde… nuejom iki ju masinos, o jie man kisa radara su 87km/h… sako mes cia aceit ziurim i virsu, o nuleide radara prie kojos saudom atlekiancius is apacios… Cha cha Cha cha Cha cha tai galvojau is juoko numirsiu, kaip jie nuosirdziai man aiskino kokie jie gudrus…
zodziu norejau pasakyt ta, kad kaune dabar jau nebutina virsyti greiti, kad butum uz tai nubaustas… Cha cha Cha cha Cha cha

Tai gal matavai , kad žinai Cha cha Cha cha

175x60 tai tikrai nereiškia 60mm , tai reiškia 60% nuo 175mm… Būk geras daugiau neklaidink aplinkinių… O.K. ?

Ir kaip baiges? Irode jie savo "gudria" tiesa?Cha cha

neirode, nes pinigu jiems ikist neturejau prie saves… o toki absurdiska protokola ir jiems patiems turbut buvo geda rasyt… tuo labiau, kai dar sulauktu mano komentaru kitoj puse… Cha cha Cha cha Cha cha

Hebra, cia ne mentai kalti o jus patys. Padangas deda ne mentai o jus, beje kiekvienas gamintojas, kiekvienam automobiliui nurodo konkrecius padangu matmenis ir reikia ju laikytis. O jei norite atrodyti kruciau ar t.t. ir dedate kitokias padangas kurios skiriasi nuo gamintojo tai jusu kalte ir suniukai teisingai daro kad baudzia. Padangu matmenis bei viska apie jas galite rasti:
http://www.fernblatt.com/longhurst/tyre_bible.html
Ten galite paziureti, koks greicio skirtumas tarp orginaliu ir jusu naudojamu padangu.
Beje spidometras pritaikytas tik orginaliom padangom, ir jei esi uzsidejes kitokiu ismatavimu, tai nereikia juo vadovautis, nes jis tik pieno riebuma rodo…

Sorry, jei ka suklaidinau - as dar tik pradedantis vairuotojasTaip
60% nuo 175mm gaunasi 105Apakęs

Nu va maladec statau Tau Alus
Geras studentas…

Tau irgi AlusGerai

Taip, viskas priklauso nuo padangu. Be to dar spidometras turi 3-5% paklaidumo, rodos. Viska sudeliok ir gausi savo virs 80km/h.

Na vyrai jus ir pavarot…jei su rusku nushove tai gali gincytis ar i teisma duoti.Šypsena) nes per telika machiau kad rusishki aparatai spidiko parodymus gali ishkraipyti net iki 15 kilu skirumo…nepaisant jau jei shalia telefonas mobilus yra tai gali mieste ir 180km/h parodyti Šypsena