Spek kas ??? ;)


Spek kas ??? :wink:

grazute …ane Cha cha

ir asilui aisku, kad cia… moteris Cha chao cia tikra ar vaskine? Šypsenanet susimasciau kokia aktore noreciau pamatyti savo lovoj… ech, sunkus klausimas… bet tikrai ne shyta Blogai

Bet kažkam ji tiko, jei ‘aktore’ tapo Cha cha

bl taigi cia Jennifer Love-Hewitt Niam niam fainiausia, graziausia, seksualiausia … ever LiežuvisIslaizyciau ja visa …

Rambo3 jei turi daugiau Hewitt fotkiu siusk i [email protected] jei negaila Nekaltas

Å ypsena

Hahaha, Bronksai - vis del to tu esi interneto vaikelis, netik *gÄ—jus*tas, bet dar i ananistas, kaip koncil, kai pamatei??? Laimingas

Begemotik>>> ko loji prasmirdes komuniste eik tolew lavint savo nesveika rusu kalba Kanda man rodos cia tu *gÄ—jus*tas kitaip nepavadinsi Nekaltas eik ishsishweisk kota ekshibicioniste ir pasismaukyk ziuredamas i veidrodi gal tada pasibaigs tavo sustrumas Nekaltas

MrFroid-> arba tu gejus arba neturi kiaushu Liežuvis …atidziau paziurek i fotke gal ten pamatysi mergina Juokiasi

Bronksas-> BINGO!!! atspejai …kai turesiu laiko parinksiu pora grazesniu ir atsiusiu Cha cha

Begemotik-> eik aiskintis santykiu i blevizgas Piktas Liežuvis

Jenifer Love H. Šypsena Nu man ji tai siaip sau… Mirkt Angelas

J.L.H nereali Cha cha

O man patinka! Bronksas>>> man atrodo, tu su savo patriotizmu viena diena prisizaisi, bet cia tik mano nuomone. Å ypsena

zjbs:]

Gerai

Niam niam

Taip

zjbs grazi Taip Myliu