spejau iamzinti


spejau iamzinti

Kodel temperaturos daviklio ner? Pigeusias variantas?

imazinti?

vokiška kokybė Girtas

labiau pasistengus galejai ir dar smarkiau imazinti Cha cha

nu nezinau, griuk negyvas su tom ridom Juokiasi karocia kiek tik nepaklausai, visi stebuklingai nusiperka ~10m senumo dyzeli su rida iki simto k Juokiasi ir giriasi blia cia tikra viskas normaliai, seiminykas vienas i bazntcia vazinedavo nu karocia Juokiasi Juokiasi

speju cia Caddy kad nera temp daviklio Šypsena

pirkau kokias penkias mašinas ir nei vienoje nežiūrėjau ridos Šypsenabuvo linksma kai man įrodinėjo jog mano perkamas 15m tDy su 280kkm rida Šypsena

as esu nusipirkes 1993 metu mitsa su tikra 180k rida. cia 2005 metais. Po kiek laiko atrada lipala ant stoikes. 1998 metai. 150k rida Juokiasi

sharai, o kas siuo atveju irodinejo, jog rida tikra? tiesa siuo atveju auto 2-3 metu senumo ciuju…tai ta rida labai reali Mirkt

sharristto griuk, 7m citro dyzelio 180kkm kompas parode + servisai ir saskaitos iki paskutinio menesio pardavimo vestos.

8m 198kkm…skeptiskai ziurejau,bet diagnozatoriai irgi sake,kad neliesta…beja,per 7men vel junge ant konpo,klaidu neprigaude Nekaltas

Visi giriasi,nes visi nori mazos ridos.O kadangi maza rida yra didelis pliusas,todel visi atsukineja. Mano 95m aparatas 150kkm turi.Jau nebezinau ka ir bedaryt.Savininkas buves tikrai pencininkas.Tik ar tikintis neaisku.

o dabartinis volvo 8m 113kkm taip pat jungtas prie kompo plius servisas vestas su saskaitom

Manau pilna tu masinu su mazom ridom.Cia tik vietiniai dusmanai neisivaizduoja kaip taip imanoma…Zinoma vietiniai dusmanai nori daugiau uzdirbt.Perka lavonus,taksus,atsukineja todel ir juokiasi patys is tu ridu.

nu vo, mano 5m corsa vakar isuko 70k km Cha cha mano penis ilgiausias Juokiasi

Kokiu jum servisu reikia? Visus juos padaryt juoki darbas, zinau kas daro kokiu tik nori servisu prirasys Juokiasi

beja…kodel daleiskim negali buti zmoniskos ridos? nejau jie ten visi kaip nuo bbio nutruke lakioja po visa europa? jei masina naudoji savo tikslais,per metus 20-25kkm nera mazas kilometrazas

marchela>masinai uz 4kg euru daro? nejuokink vovieriu Juokiasi

kokio temperaturos daviklio nera?