SPAM...

SPAM…

Geriausios elektroninio pašto šiukšlės (1 laiškas)

Šis greito praturtėjimo laiškas sukurtas labai vyriškų vyrų, norinčių dar labiau pagerinti savo lytinį gyvenimą. Skirtingai nuo įprastų greito praturtėjimo laiškų, šis nekainuoja visiškai nieko – jūs galite tik išlošti! Paprasčiausiai persiųskite šį laišką 9 savo geriausiems ir tokiems pat vyriškiems kaip ir jūs draugams. Tuomet suleiskite migdomųjų savo žmonai ir įdėkite ją į didelę kartoninę dėžę (nepamirškite pragręžti ventiliacijos angų), ir išsiųskite paštu asmeniui, kuris yra jūsų sąrašo viršuje. Jau greitai jūsų vardas atsidurs sąrašo viršuje, ir jūs paštu gausite 823542 moteris paštu…
Statistiškai tarp jų mažiausiai bus :

0,5 Mis Pasaulis
2,5 manekenės
463 laukinės nimfomanės
3234 gražios nimfomanės
20198 moterys, patiriančios kelis orgazmus paeiliui
40198 biseksualios moterys
Tai reiškia, kad iš viso jūs gausite 64294 gašlesnes, nekompleksuotas ir patrauklesnes moteris nei tas niurzgantis lašinių kalnas, kurį išsiuntėte paštu. O geriausia tai, kad užtikrinta, jog tarp jūsų gautų dėžių nebus tos, kurią išsiuntėte jūs.

NENUTRAUKITE ŠIO LAIŠKO!

Kol aš rašau jums šį laišką, bičas, esantis sąraše šešiomis vietomis aukščiau nei aš, jau gavo 837 moteris ir gydosi ligoninėje nuo išsekimo. O pašte jo jau laukia dar 452 dėžės.

JŪS PRIVALOTE PATIKĖTI ŠIUO LAIŠKU

Tai yra unikali ir vienintelė galimybė pasiekti absoliučiai puikų lytinį gyvenimą. Jums nereikės pirkti brangiausių patiekalų restorane, nereikės ilgų pokalbių apie banalybes (kurios įdomios tik moterims), jums tereikia ją dulkinti. Jokių įsipareigojimų, jokios irzlios uošvės ir jokių nemalonių netikėtumų, tokių kaip vedybos arba sužadėtuvės. Neabejokite: persiųskite šį laišką 9 geriausiems savo draugams.

Pastaba: jei neturite žmonos ar draugės, galite panaudoti savo dulkių siurblį.

9 balai Cha cha

Pastaba: jei neturite žmonos ar draugės, galite panaudoti savo dulkių siurblį.

JuokiasiJuokiasiCha cha

kaip pasakysi!Cha cha

Šypsena

na čia jau kaip tamstai patogiau, galima ir ne dulkių siurblį juk, jei tik netrūksta fantazijos Laimingas

tingiu skaityti…

Nuotaika Blogai bet cia tikrai Gerai

zjb’s…Taip

geriausios elektrononio pašto šiukšlės (5 laiškas)

Jei tau paskambins į mobilų telefoną ir prisistatys iš kokio nors operatoriaus techninio skyriaus – būk atidus. Jie gali paprašyti pokalbio metu surinkti skaičių kombinaciją 9090 (arba kitokią), norėdami įsitikinti, ar tavo telefonas ar ryšys yra techniškai tvarkingas.
Jokiais būdais to nedaryk!!! Tokiu būdu jie gali išgauti tavo SIM kortelės kodą ir šnekėtis tavo sąskaita! Gretimose šalyse tai jau vyksta!

O jei surinksite 1234, tuomet pašnekovas sužinos jūsų trusikų išmierą, jei 9876 – tuomet bus aišku, ar šiandien valėte dantis. Neduok Dieve surinksite 666 – jūsų siela bus pasmerkta amžinoms kančioms pragaro liepsnose.

Jeigu jums į namus fiksuoto ryšio telefonu paskambins nepažįstamasis ar nepažįstamoji ir prisistatęs marsiečiu maloniu balsu paprašys surinkti skaičių kombinaciją 579516455, būkite atidūs – nepažįstamojo dvasia (angl. spirit) gali telefono laidais įsiveržti į jūsų butą ir išgerti visas alkoholio (angl. spirit) atsargas…

Siūlomos apsaugos priemonės: išlupti iš mobilaus telefono visus aukščiau paminėtus skaičius arba užkalti juos vinimis.

Būkite budrūs…
Jei nepersiųsite šio laiško dar bent penkiems adresatams per vieną parą – nedelsiant susirgsite sloga ir dešimt metų būsite pasmerkti blogam seksui…

Gerai isdestyta Cha cha

na ir atknisai senieną…Cha cha

Mirkt tingynys

Bandziau…nesigavo Ne Dabar ne vienos neturiu Liūdnas

Iki senienos dar tolokai,beto gulejo si zinute ne taip toli , tik virs 100 temu. Mirkt

o as vistiek spam niekad neskaitau…

Cha cha

gal ir Gerai butu jei perskaitychiau…Laimingas

kartais spam buna visai linksma paskaitytiCha chaCha cha