spaces between us


spaces between us

kiev 4, 35/2.8

Mintis patinka TaipBet vyriskio apatine kuno dalis amputuota ir spalvos lavoniskos. Kodel ne BW?

todel kad spalvota juosta Cha chao tu virs visu fotkiu aukso pjuvio seteli uzdedi shope? Nekaltas

Quest2K, cia jau atsikalbinejimas Cha chaAs niekur nesakiau jog turi buti pagal auksine sietka. Tiesiog nepatinka apacia ir virsus. O gal tas aukso pjuvis jau mano smegenyse?.. Nekaltas Cha cha

gal… del to paskutine juosta isfotkinau neziuredamas i ieskikli, ejau nesdamas fotika rankoje ir fotkinau tai kas man pasirodydavo idomu, fokusas nuo 2.5 iki 6 metru, skyle 4, islaikymas 1/250, visa juosta Šypsena

Quest2K, saudyti nesitaikant - tai jau meistro lygis Taip. Toliau belieka tik nindziutsu lygis: fotografuoti uzristomis akimis Šypsena

dar norejau klausti ar bent ziuri per ieskikli ar siaip nuo krutines fotkini… Nekaltasdabar klausimai nebekyla… Mirkt

na Badai ,nepavydek ir tu kada ta lygi pasieksi,gal

sau-zi> cia ne nuo krutines, zemiau… MirktBadas> o tu pabandyk kada, labai smagu zinok! Cha cha

tik ne i skaitmena!!!

tai aisku… i skaitmena taip nesigaus, i juosta reikia…

Cha cha

o ka? viena labiausiai ivertintu mano nuotrauku taip padaryta [biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/491.320761.448…-=(818 072743](http://www.biteplius.lt/lt/2club.club_f_reviews/491.320761.448…-=(818072743)

Idomi nuotrauka, bet spalvos ir vaizdas per daug “muiluotos”. Vis delto bandyciau jungti PS ir paversti B&W

panasus i sustauska Cha cha

Vat aš irgi sakau: Šustauskas…

reikia sustausko fotke iklijuoti, stovinti ir ziurinti i “save” Nekaltas

puikiai,o genijus Badas kada nors pasieks tokį lygį…labai norėčiau,draugiškai Šypsena

JoJonas, man pofyg ko tu nori, draugiskai ar nedraugiskai Šypsena