SonEricsson BLACK DIAMOND


SonEricsson BLACK DIAMOND

ir???

Buvo Ufff.

Siaip cia jau buwo jo fotkiu… Siaip, tai SE black diamond, mano nuomone, pats graziausias ir stilingiausias telefonas (bent jau man Šypsena) Gaila, kad tirazas labai jau ribotas ir kaina kosmine Girtas

ir lb senai jau buvo ideta Piktas

Sony ericsson Black Diamond. Pirmas SE telefonas su windows mobile. Kaina apie: $300,000 Sukurtas Jaren Goh, Black Diamond smartphone su polykarbonato layeriais ir iliuminuotas OLED technologija sukuriantis “ekrana be remeliu”. Spec: 802.11b/g Wifi, a 400mhz Intel processor, 128MB RAM, a 2" Colour Touchscreen, 4MP Camera and Windows Mobile 5 Tik penki tokie telefonai bus parduoti pasaulyje.

Buvo Miegantis

O kodel tas telefas taip brangiai kainuoja net 300,000 $ , uz tokias babkes galima jau gera Mercedesa nusipirkti Šypsena

va ir man keista… net ir 3000$ jau daug labai, o cia 300000$ Vau!

A wat todel, kad telefono medziagos lb brangios, funkcijos Gerai ir tirazas tik 5 mobai ir paziurek kaip jsi atrodo Girtas

Duali issimiegok, visi jau mate Ufff

Keturi is penkiu bus mano Kietas.

Mano penktas Labas

Crazy_papa, tai specialiai tau ta penkta ir palikau Juokiasi.

Aciu Apkabinimas

A wot as nepatingesiu pawogt wieno is jusu Valio Linksmybės

o man ir neliko Liūdnas

As tik 1 turesiu, Ez jau lygtais 4 turi Tūsas, be to mane nelengva rast bus, tad galesi Ez kolekcija sumazinti… Liežuvis

Vagie, kepure dega Tūsas Laimingas!

As irgi pasislepsiu nuo Saro Užsispyręs. borato, neliudek taip. Kita karta tau tikrai pasiseks Cha cha.