Soliariumas

Taip tiesiog nebus Nežinau

soliariumas tai nera mada, cia kiekvieno reikalas… man istikro grazu kai mergina ar vaikinas buna rudi, bet aisku neperdaug… tikrai matosi kai zmogus persidegina ir kaip nesupranta, kad tai rudedami nenormaliai savo oda sendina… Tūsas

na, isties baisu matyti, kai mieste vaiksto merginos jau nebe rudais, bet tiesiog tamsiai oranziniais soliariuminiais veidais - toks idegis nei sveika, nei grazu, ir nesuprantu, kaip toms mergytems veidrodzio niekas neparodo, nes atrodo, kad jos tikrai namie normalaus veidrodzio neturi…
pati i soliariuma nueinu kartas nuo karto, kai norisi nuotaika pasikelti arba veido spalva atgaivinti Mirkt

del saves vaikscioju. gal du kartus per menesi Cha cha o dabar visai aptingau vaiksciot, tai nusipirkau loreal savaiminio idegio krema. Cha cha

Kad soliariumas nėra mada- tai faktas. Mirkt Be to - nemanau, kad gražu būti oranžinės spalvos, kai aplink visi kiti yra normalūs.Drovus

spyglie visiskai tau pritariu Šypsena man tai juokingai atrodo kai stovi dvi paneles, viena normalios spalvos veidu, o kita net orandzine nuo soliariumo + pudros Juokiasi

Nu nelabai įsivaizduoju kaip nuo soliariumo į oranžinumą galima nueit Nežinau nebent į rudumą (arba negridu patapt). O vat nemokančios naudot savaiminio įdegio kremų ir palieka Tūsas tepa, bando atsiradusius lopus užlopyt…ai juokinga kalba Juokiasi reikia biški kruopštumo užsiemant tais tepliojimais. Pažiūrėk į tų “oranžinių” delnus- baltut baltutėliai Mirkt

Eco’69 niu siaip joa, nuo tu savaiminiu tei isvis baisu buna kai padaugina Juokiasi

kadangi siame pasaulyje tiek pat daug besivaikanciu madu tiek pat kazka daranciu del saves.Vieni del saves, kad jaustusi geriau, o kiti-kad kiti i juos ziuredami jaustusi geriauFlirtas

o mada atejo is ruduciu kino aktoriu, modeliu, dainininku ir t.tNiam niam~

Kaip pirštu į akį Mirkt.
Pati į soliariumą vaikštau išskirtinai dėl savęs. NEsu nesveikai įdegus, ir pačiai negražu, kai praeina žmogus “spinduliuojantis radiaciją”;>, bet ir visiškai pamėlyškai balta oda irgi negražuŠypsena.

Na nznau soliariumai, kad ir pavyzdziui vakaru europoje nera tokie populiarus. Visi jau suprato soliariumu zala ir i juos neina taip daznai, na o lietuvoje tai tesis dar ilgai, man asmeniskai patinka naturali odos spalva, man grazu kai merginos oda balta ir tai kontrastuoja makiaze.tai aristokratiska. na o kai negali atskirti juodaodzio nuo baltaodzio tai tikrai reiktu susimastyti.Vau! as pries. beje si sezona tai tikrai nemadinga.Blogai

mano oda naturaliaj tamsi,tj y soliariuma nuejnu koky karta y menesy ar du,po 10 min,kad palajkyt ta rudumaTaip

Soliariumas - ne mada “normaliems” zmoguciams, o toms/tiems, kurie labai megsta, kaip as sakau, uzmigti soliariume, tai turbut yra jau kazkokios mados reikalas, nors ir mada tai pavadint sunku… gal greiciau kazkokia manija…Nekaltas

Man kaip baisu šokoladinės lietuvaitės (ypač žiemą)… Dar kai tik atsirado soliariumai, tai gal ir nieko buvo, o dabar taip nuvalkiota… Truputį pasikepint nieko blogo, bet kas per daug, tas nesveika.

siaip nevaikstau, kazkaip tingisi ir pinigu tokiam nusiplaunanciam niekalui gaila. Nors grazu ruda oda, bet ne per daug.

nesilankau del savesCha cha nejauciu poreikio, gal kad turiu naturalia rusva ora.

as del saves.grazesne pati sau atrodau Šypsena

as uz balta oda, tad neteko ir manau neteks lankytis soliariumuose.

dėl savęs

–Blecha kokias dvi Moteris šnd mačiau Juokiasi Žliumbia Juokiasi…“susižalojusias”, jei taip galima pasakyt. Nžn, gal jos iš kokio gaisro, nes ten jau būtų galima 3čio laipsnio nudegimą rašyt… bet taip tolygiai, tai nebus iš gaisro Ne
Tėvų vietoj tj Ignoruojuną tjp išspardyčiau, kad nei atsisėst, nei juo labiau - atsigult į soliariumą negalėtų.