Soliariumas

Josef Statkus Cha cha taip dažnai pavadina soliariuminius savo knygoje “Grožio Kirtis”.

Apsilankymas soliariume primena kad dar yra toks dalykas kaip siluma ir saule(nors ir dirbtine), nes pas mus ziema tesiasi dvigubai ilgiau nei vasara ir jos siluma tikrai nespeju atsidziaugt…Šypsena
O del soliariumo, tai turbut nors ir 50 kart nueiciau nebuciau labai ruda, todel nesuprantu kaip kitos sviesiaplaukes merginos pasidaro sokoladinesNekaltas

Sąlyginis dalykas, tie 50 kartų, gali būti 50 kartų po 5 minutes arba po 15, še tau ir skirtumas Cha cha

Niuz tie 50 kart tik siaip atsitiktinai i galva soves skaicius…Nekaltas

Nu, o aš norėjau pavaizduoti, kad nieko nėra neįmanoma Mirkt

Isejes is soliarumo ?Cha chaDDDDDD

Nu jis ir taip tamsaus gymio manau Šypsena jis sako ne tai, kad blogai eit į soliariumą, o blogai yra nejaust saiko ten užsibūnant, tarpkitko ir visame kitame.

jei ir nueinu tai tikrai tik del saves, bet kolkas nelabai ir reikia, bo nuo vasaros idegis da yr Flirtas

Šiek tiek ruda oda gražu. Bet kai jau tampa oranžine… Siūlau nepersidegint. 1 kartą į savaitę arba 50 kartų per metus (vadinas, 2 savaitės atostogų), kitaip senatvėj gailėsitės, kad išvis į soliariumą eidavot.

[quote]kokia dar mada soliariumas…nuo kada…

aha, man irgi įdomuNekaltas
kažkaip, man nelabai madinga, kai praeina Moteris, ir nuo jos svilėsių kvapo šleifasNekaltas

nu supratau daug mazh , kad cia ne del mados , o del dievo noro viskas :]

Ne, tiesiog visi norėtų būt gimę keliomis klimato juostomis žemiau Cha cha

Oas tai esu siek tiek kritiska visiems soliariumams Šypsena Nei sykio nebuvau, tiesiog man jau nebegrazu,kad 80% panu ( ziuriu dabar jau daugeja ir vaikinu) - sokoladines. Grazu budavo,kai viena, kita, bet kai masiskai pradejo vaikscioti ir idegis matosi, akd soliariuminis. Kalbant apie mada - pasaulyje siuo metu blyskio odos bumas. Visi pasisako uz naturaluma. Ir dar kalbat apie zala, tai iki 30ties daznas lankymasis soliariumuose, padidna odos vezio tikimybe 80% Mirkt

Koks sutapimas- 80% panų patiria 80% didesnę riziką susirgt odos vėžiu Cha cha

Mano nuomone tokia: kas per daug, tas negerai.
Visu pirma: idegis soliariume irgi naturalus…nenaturalus tas, kuris purshkiamas Mirkt
antra: nuo kada soliarumai gydo spuogus???Gal visiems, bet tik ne man…esu perskaichius ivairiuose medicinos zhurnaluose ir shiaip zhurnaluose, kad soliariumas nigifa negydo ir kazhka bla bla bla…(kai turesiu laiko nurashysiu ta pastraipa Šypsena)
trechia: manau, kad nieko blogo buti baltai/baltam bet ir nieko blogo buti rudam/rudai…visi garsiai skalambyja, kokie pavojingi soliarumai: oi oi oi, kaip baisu ,kad vidury zhiemos jaunuomene vaikshto shokoladine…tachiau retas tarsteli zhodeli apie vasara besivoliojanchius svilesius Palangos papludimiuose…
tad apibendrinus, soliariumas nera geris, tachiau retkarchiais, kai arteja shventes, galima nudegti rundai, o ta idegi ishlaikyti su ivairiausiais reklaminiais losjonais Mirkt
Ishvada: del saves Šypsena

tik dėl savęs. nes rusviau gražiau Flirtas

nors į soliarumą neinu ir esu balta Nekaltas

Dėl tų spuogelių…tai ištikro ne visiems, bet padeda, kodėl? Na, nes soliariumas, reikia pripažinti, sausina oda, ko pasekoje spuogeliai nebedygsta, nes spuogeliams reikalinga riebesnė terpė, o nuo soliariumo ji tiesiog pasausėja. Gal ir vitaminas D turi įtakos tame reikale, bet tiksliai nežinau. Mirkt

As kazkada ir vaiksciojau i soliariumus, nes labai gedijausi savo aristokrastiskos odos spalvos. Isaugau is to durnumo ir dabar man svarbiau odos bukle, o ne spalva.
Hmmm… o del madingos odos spalvos-as as tokiu madu nesivaikau.Ka reiketu daryti lietuvems jei i mada ateitu afronegru juodumo odos spalva?