šokolade


šokolade

čia daugiau foto [biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1238194-=(1552333930](http://www.biteplius.lt/lt/2content.diary_view_my/1238194-=(1552333930)

Labai idomus spalvu derinys Taip Gerai Vat su sitais vilnoniais papuosalais man vis klausimas kyla - o ranka neprakaituoja? Nekaltas

dėl spalvų… tai kažkodėl taip susišvietė. kol kas tokio reiškinio nepastebėjau Šypsena šiaip tai matyt individualu. be to… galima vasarą nenešioti Mirkt

grazu labai grazu Cha cha Gerai

Greičiausiai toks papuošaliukas labai mielas žiemą… Riešą šildo… Girtas Labai gražus spalvų derinys… Gerai

zinai ka, rimmi? Pamaciau sita darbeli ir iskart pamaniau, kad tu darei!! Šypsena atsidariau - akurat! Kaip pirstu i aki! Nuostabus!

efetry, geras. vadinasi, kažkoks braižas yra Šypsena

man bene graziausias darbas is visu cia matytu veltiniu Mirkt paprasta ir grazu, gerai spalvos parinkta Laimingas

Justyce, ačiū. Drovus

liuks Gerai ir darinys spalvų tikrai fainas Girtas o aš kaip ir efetry pamačiau ir supratau, kad tai tavo darbelis… Laimingas

ivetyte, bet tai dėl ko taip? Šypsena

Padarykit ir man tokį Niam niam

Labai daili apyranke Gėlėman tavo rimmi visi darbeliai labai patinka Drovustokie silti,mieli Niam niam

oj, matula, ačiū. tai, kad jie paprasti Tūsas

citrinos šokolade Laimingas

rimmi grozis slypi paprastume Mirkt