Sokiai

Sokiai

Šiaip mėgstu šokt, tik vyras nelabai.Aš ir namuose mielai pašokčiau, bet džiaugiuosi, kad vyras teikiasi šokti nors ten , kur vyksta masiniai pasišokimai.
Va per naujuosius šokom iki 5 ryto, tai vakar batelius apžiūrėjau- odiniai padai nusitrynė labai( mat vietos šokiui tam paruoštoje aikštelėje maža buvo , tai trypčiojom prie staliukų , o ten- akmeninės plytelės buvo), reiks nešt nudažyt, o tai labai jau boluoja.

Na musu namuose pasisokimas reiskia, kad vienas sokame su viena dukra, kitas su kita… Bet vis tiek kartais suorganizuojame toki pasokima virtuveje… Ypac pries Kaledas, kai per radija buvo daug tinkamu sokiams dainu…

Bet man labai noretusi palankyti kokia studija ir ismokti rimtai sokti. Mokyklliniais metais manes niekas nepriimdavo, nes meska ausi buvo truputi nuspaudusi…

Kartais geras šokis man gali sukelti didesnį orgazmą nei seksas Šypsena Bet tas, kam nepatinka šokti ar bent jau neatsiduoda visa savo siela šokiui, to nesupras…
Deja, deja, mano vyrui šokti nepatinka, todėl jis, kai tik kas nors mane baliuje pakviečia šokti, begaliniai dėkoja GėlėsDovanaGėlės, o pats tik mėgaujasi reginiu Šypsena
Tačiau ir man ne su visais patinka šokti - tik tada malonu šokti, kai ir partneris visa siela pasineria į šokio svaigulį Mirkt Esu sutikusi gal tik 3-4 partnerius, su kuriais šokdama pajuntu neapsakomą malonumą Aš nekaltas
Ech, jau senokai taip šokau…

narute rašė:

man jox shokis neteikia tiek malonumo, kiek shokant pagal sexy muzika, vilioti vyra, matyti jo akyse ziburiukus, spirgancias rankas jausti ant saves…

…IR PASIRUOSUSI ISPROTETI CIA PAT…

Lyg ir ne. Tiesa, viena karta, kai pilvas mano buvo jau solidus buvome… Dazniausiai sokame per balius. Ir mano vyras is tu, sokeju…
echo rašė:

Noreciau paklausti, ar jus, zenoti zmones, dar vaikstote i sokius?

Matyt ne…

echo rašė:

O kai pilvo nera, tai jau negalit eiti? Cha cha

Tauškalytė rašė:

Lyg ir ne. Tiesa, viena karta, kai pilvas mano buvo jau solidus buvome… Dazniausiai sokame per balius. Ir mano vyras is tu, sokeju…

Kei tik bunu pakankamai isivaziavusi (i sokius), tai suprantu visus, net pacius ispudingiausius, nepazistamu patneriu vikruntasus. Bet neisivaziavus tai visko nutinka…

Man tai taip neatrodo Cha cha Cia tik ne vienam vyriskos gimines atstovui taip atrodo Cha cha

Clandestino rašė:

Rėjytė rašė:

sokti tango ‘gejiska’

Atrodo, kad gyventi tampa vis labiau ir labiau gėjiška…Cha cha

Iš studijų laikų atsimenu vieną vaikinuką, kuris sakė, kad su manim šokti pavojinga - aš tik sveikatą vyrams gadinu Cha cha Cha chaCha cha - suvilioju ir palieku be nieko Cha cha Bet, kai tik susitikdavom, tai niekad neatsisakydavo pašokti Mirkt

Specialiai į šokius su vyru nevaikštome, bet su krūva draugų į kokį nors klubą nueiname tada, kai ką nors švenčiame (draugų išlydėtuves užsienin, kai atvažiuoja draugai iš užsienių, ar šiaip kokį gimtadienį, susitikimą ir t.t.)
Na, bet tada atsišoku atsakančiai…

Be to, pastebėjau vieną dalyką - kiekvieną kartą tokiuose "šokiuose" kas nors bando su manim susipažinti ir apiberia komplimentais (nors ir vyras taip pat dalyvaujaMirkt ). Sako, kad, matosi, jog nesu dažna lankytoja, o ir šokis tokių moterų skiriasi - jos šoka iš širdies, kad patirtų malonumą, o net kad ateitų kažką prikabinti ("kabinančios" dažniausiai tik ***niukus kraipo ir į šonus dairosi, ar kas į jas žiūri Šypsena )

dorogije tovariči,sredi nas est tovariči,kotorije nam,sovsem ne tovariči . ačiu

Tai kodel jis tas dovanas uz nugaros laiko Juokiasi

Šypsena

Nustebęs Labiausiai myliu dovanas Cha cha

O alaus buteli jau teko atkimsti Gerai Suveike

Tikrai gausiai, nei vienas be dovanos neliko Mirkt

nors wild storm ir be senelio salcio rubu, bet dovanu padalino gausiai Šypsena