Snobo naktis \"Nežinoma Amerikos istorija\"

vienas zodis-SUPER!!!GeraiApakęs

Man patiko Gerai Gera tematika… Tik pabaiga nelabai kazkaip… Nors aishku viskas kaip ir turejo - graziai pasibaige…

oba
nu jeigu ten ‘graziai’ kai nusauna vaikina jam nusprendus susitaikyti su nigeriais, tai virsune… kas tada butu tavo manymu liudna pabaiga? Cha cha

GeraiGeraiGerai filmas. pirma karta ziurejau (ir kaip as cia ji anksciau praleidau Nekaltas) bet jega… ispudi paliko…TaipTaip

ale vistiek galima ka nori pasakot apie rasini pakantuma, ir t.t., bet dauguma nigeriu vistiek visuomenes parazitai yra.

Neblogas filmas, patiko Mirkt
Tik kazkaip svietesi panasi pabaiga. Tik gal tikejaus, kad pati Dereka uzmus, ne broli jo. Likimo ironija turbut sita situacija vadinasi. Nekaltas
Siaip tai geras filmas Gerai

filmas liuks Gerai

Paziurejau neseniai… 9 is 10 Šypsena

Nemačiau, bet girdėjau, kad labai geras filmas…na ką, pažiūrėsim Nekaltas

nemaciau, bet beveik gailiuosi… pavadinimas skamba idomiai Nekaltas

rode per snobo nakti kazkada…

Filmas tai geras. Daugiau butu buve tokiu baltuju, tai nigeriai tikrai nebutu taip statuose isibujoje Piktas

Kiek supratau tai Amerikan History X ? Jei sis tai maciau daug kartu Šypsena geras filmas, bet ir dar karteli neatsisakyciau pazeti!

jap Taip

idomu iskur zinai, gal jau bandes? Nekaltas

Ohhh… Apakęs Gerai netyčiukais pateko į mano rankas, bet dabar nepaleisiu. Iš ties puikiai pasirodė ir Edvardas Norton’as. Gerai Myliu tikrai gražiai nuaugęs vyras, nežiūrint šitų privalumų, turiu pasakyti, kad vykusi vaidyba. Pati filmo idėja iš ties neprasta, juoba, kad tai nėra jau tokia tradicinė. Keista, arba mano anglų kalbos žinios prastos, ar iš ties ten apie žydus mažai arba visai neužsiminta? Nekaltas Norėčiau sutikti su ankščiau išsakyta nuomonė, jog labiausiai jo nusistatymą paveikė bendravimas su juoduku. Juk tai ir iššaukė kitų nacių elgesį duše. Tai ir buvo paskutinis lašas taurėje. Keista, tačiau kažkaip norėjosi gražios ir laimingos pabaigos, bet vos išvydus sceną spurginėje (ar kur ten) nesitikėjau per daug ją išvysti. Relybėje, manau irgi ateina metas, kad ir didžiausiam naciui/skinui ir kitokiam berspridelnikui išgaruoja arba apslobsta tokios mintys. Ankščiau ar vėliau suprantama, kokia tai beprasmybė.

---- mano tai nuomone turejo ne tik zandikaulis luzt, turejo istrupet visi dantys, bet ar bicas turejo mirt tai nzn…

apziok bardiura ir as pabandysiu… Pazesim ar isgyvensi… Siaip nuo tokio smugio luzta dantys, zandikaulis ir sprandas…

gal zhinote kada kartojimas?

Jei neklystu, tai televizija dar nerodė šio kūrinio. Laimingas