Snobo naktis \"Nežinoma Amerikos istorija\"

…joooooo…
Vieta solidžiai žiauri.

Paskutiniu metu pastebėjau kad LNK Snobo kinas ir naktys pradeda atsigauti - yra ką žiūrėti. Reikia pakelti seną temą ir pagirti LNK.

na nezinau pazystu pora idejiniu naciu, kuriem gal ir reiktu paziuret ta filma, kuris man pasirode i gala kad visgi ganetinai ideologizuotas ir panasus i socialini uzsakyma, o is kitos jei nekreipiant demesio i visa ta minti apie politiskai teisinga filma, tai E.Nortonas vertas demesio tikrai Šypsena

man ir tokia mintis atėjo į galvą iškart po tos scenos: va ką reikia daryti kavojant su naciais!!! bet iš tikrųjų, esmė ne tame, KĄ PADARĖ, o tame, KAS PADARĖ. apskritai, draugystė su juoduku prie salbinių maišų padarė didesnę įtaką, nei ‘patirtis’ duše. man taip atrodo.

Aš šiame filme kaip tik norėjau geros pabaigos. Kodėl? Kad nors kuo skirtųsi nuo kadaise matyto filmo "Boyz N the Hood" 1991m. Siužetas labai panašus, tik čia naciai kontra spalvoti, o ten nigeriai kontra nigeriai. Pabaiga irgi tokia. Bachuriukas išlipo iš mėšlo, įstojo į koledžą ir gavo kulką į kaktą už senas sąskaitas. Kaip ir "American History X" mirtis nepelnyta ir neadekvati. Beje tame "Boyz N the Hood" vaidino L. Fishbourne ir jis taip pat buvo panaudotas vėlesnėse nigerių parodijų komedijose.

Šiaip filmas labiau sukrėtė iki pagrindinis herojus išėjo iš kaliuzės. Tai yra iki nacizmas buvo pateikiamas idėjiniame lygmenyje su vidine neapykanta. O smurtas ir Afrikoje smurtas.

Beje manau, kad šį filmą būtų geriau susukęs A.Parkeris. Prisimenant jo "Birdy", "Mississippi Burning" ir "Angel Heart", jis atrodo geresnis specas "tokiuose" filmuose Laimingas
Drovus

Jo tas negras prie skalbiniu buvo maladiec baxuriukas man visgi atrodo, kad butent jis ir atkalbejo kitus negrus nezudyti to nacio… o siaip del tos scenos kai kaukuole sugnezino i bordiura nu ten kai liepe bardiura apsiziot ir su koja i kaukuole tryptelejo, tai mano manymu ten butu realiai tureje tik zandikaulis luzt…bet cia mano nuomone…siaip filmas ganetinai idomus ypac scenos kalejime primine seriala ozas kurio visas serijas kurias lnk rode esu mates ir man visai patiko…

o vat man atrodo atvirksciai…NekaltasNekaltasNekaltas

Zhiauriai ispudingas ir sukrechiantis filmas. O ir tas Edis Nortonas ale visai nieko…

nors ta scena kur "dek dantis ant bardiuro" tai kazhkokia filme jau ankschiau teko matyt

gendalfai, zhmones zhenijasi "ish reikalo", o ne filmus zhiuri Juokiasi

r.b irgi zhiurejo AH X gal 4-a karta (o gal 5-a Mirkt), ir visai nesvarbu, kad filmas baigiasi visai ne taip, kaip diktuoja griezhtasis holivudas - filmas tiesiog vertas daugkartiniu perzhiuru. beje, jei filmas butu pasibaiges: visi isheina ish naciu ir uzhsiaugina plaukus, tai jau butu sci-fi, o ne drama.

2rio f. dushas buvo paskutinis lashas: Derekas buvo ganetinai idejinis nacis - jis tiesiog negalejo pakesti, kad tie kiti bica tureo reikaliuku su ne baltaisiais. tai kad imho, vienaip ar kitaip anxciau ar veliau jis vis tiek butu patekes i ta pacia situacija. jam greiciau pasiseke, kad jo kelyje pasitaike tokie geri negrai Nekaltas

[/quote]

r.b
as ziurejau is reikalo
pirmus du kartus ziurejau nes patiko. po to pas mane ateidavo draugai, panoredavo paziuret. negi paliksiu juos ir eisiu vienas kur nors parintis. ziurejau kartu, taciau jau pasirode nuobodokas…

tai dazniausiai visi filmai tampa nuobodoki, kai paziuri juos kelis kartus Taip …nors man Terminatorius2 kaip nekeista visai nenuobodus, jau viska zinai mintinai ka sakys, ka rodys, bet kazkaip vis dar ji paziuriu, kai neturiu ka veikti Taip

[quote]Arsenic rašė:
Beje manau, kad šį filmą būtų geriau susukęs A.Parkeris. Prisimenant jo “Birdy”, “Mississippi Burning” ir “Angel Heart”, jis atrodo geresnis specas “tokiuose” filmuose Laimingas
Drovus

[/quote]

imho, Parker’is labiau sugadino Mississipi Burning pabaiga tuo “tautu draugystes” paradu Veee, nei Kaye sugadino AH X.

beje, gal kas zhinote, kur butu galima gauti pazhiureti Boyz N the Hood?

nu cia buvo fantastika…

A visgi "Pomper Stomper" man labiau patiko.Teisingesnis,realistiskesnis ir be didaktikos.Nors AH X irgi geras.Taip

gerasTaipGerai

Man labai patiko , bet ir kaip beveik kikevienos snobo nakties kulminacija - luzhimas , nedazhiurejus filmo iki galo Liūdnas

Ash tai shita filma myliu… Ziurejau tikrai daug kartu… Kazkaip yra tokiu elementu , tikrai ziauru… tikrai… Bet filmas labai labai jega… ir nesitikejau kad cia LNK ims ji ir parodys… Šypsena

nu vat yra tokiu super stebuklingu filmu, kuriuos paziurejes 5 kartus, ziuresi 6 su malonumu. american history x tikrai ne vienas is ju…

Aš gi nesakiau, kad "AH X" pabaiga sugadinta Ne Aš tik sakau ,kad žiūrint pradėjo kamuoti nuojauta, kad gerai nesibaigs, nes pradėjo lįsti į galva tuo metu "Boyz N the Hood" atomazga. Bet nuojauta neapgavo ir pabaiga nenustebino Drovus

"Mississipi Burning" pabaigą prisimenu miglotai, tik, kad parišo KKK chebra , bet tuo pačiu realiai niekas nepasikeitė, baltieji KKK išėjo su šypsenėlėm ir lygtinėm/juokingom bausmėm Nekaltas

labai labai patiko sitas filmas. O pabaiga tikrai nenumatyta…

Na filmas tikrai geru zodziu nusipelno, ypac pabaiga kai skaitomas rasinys, o jis jau guli negyvas Apakęs Noreciau dar karta pasiziureti.Gal kas turit i cd isirase?