sniegas kaune


sniegas kaune

cia siandien? Apakęs

va taip atrode auto po 2h sniegimo ant stogo ~8cm sniego… speju dauguma aiksteliu okupuotos nors gatvese ir avariju netruko kol dalekiau nuo los patranku iki dvarcioniu keramikos

dabar

Vilniuj ramu.

Marcoza, ramu kuria parsme? Cha cha Pro langą matau, kaip ramiai dabar pusto pvz Girtas

privertet mane paziureti pro langa Pavargęs Cha cha kol kas ramu Angelas

Andriau ? Prie dvarcioniu gyveni ?

ne prie dvarcioniu sese gyvena Šypsena tai veziau

nu bet normaliai pridrebe snieko kaune, reiks ryt masina valyt jei neatsils Šypsena

Antakalny nei vienos snaigės… Prisnigta yra, bet iš anksčiau.

magistraliai nuo zemkes link megos tai geras kamstis,i kalna visi stovi Cha cha

katik draugelis skambino sake i kazkoki kalna palemone vos uzkilo nors ir naglas padangas uzsimoves kazkokias Cha cha o as zieminiu neturiu Liežuvis nebuvo sniego ir nepirkau ryt smagu bus i darba lekt Cha cha reiks anksciau atsikelt kad nusikast

Vaziavau is Kauno i Vilniu, tai matesi metras i prieki Pavargęs, net galva suktis pradejo Apsvaigęs, paskui pasigavau viena uz siknos tada maciau kur vaziuot Cha cha, nuo Elektrenu pradejo sniego mazet, o Vilniuj isvis neliko Apakęs

Man pries važiuojant į darbą (ar kitur) vienas didžiausių malonumų “paruošt” mašiną - pašildyt, nukast, nuvalyt Girtas

Siauliuose tyku Šypsena Tik kazkoks tai plikledis bando atsirast

Na bet aš vistiek sakau, kad UŽ**** jau ta “žiema”, greičiau išdžiūtų viskas, užmaut vasarinius ratus, nuplaut mašina normaliai, nes dabar tai *pimp…*ne kažkokia, vakar toks oras buvo gražus, o šiandien žiema vos ne (finger) Rytoj ryte, įdienojus - balos, purvas, šlapia… Smagu. Reikės varyt prie ežeriuko, gal net šašlyką paorganizuot Gerai

Vakar vakare pas jus dave didelem snaigėm sakė Paplepėkim

gryna ziema pas mane pro langa… grazu medziai kaip is pasaku apsnigti

o alt kaip wisad nieko naujo Juokiasi