Slash.


Slash.

Gal žinot kokią daina čia Slash’as groja?youtube.com/watch?v=08powUUJJ5E

sweet child oh mine klausiau kai mokiaus 4 klaseje Apkabinimasseip idoti9skas desimtukas, nei vienas is siu gitaristu nepretenduoja i top ten, kaikurie isvis, ka gnr ar metallica pentatonikos pradziamoksli ujacina, tipo gitaristai garsus Cha cha o apie rhcp isvis patylet galima Cha cha

ačiū, o apie RHCP, tai gali ir patylėt, vistiek už juos nedaug geresnių yra, aišku galėjo būti įdėta geresnė ištrauka, bet vistiek JF geriausias (mano nuomonė) Nekaltas Mirkt

Pzdc kas per žmonių idiotiškos mintys… “Idiotiškas dešimtukas” mat… Esi girdėjęs kanors panašaus į “asmeninę nuomonę”? Matyt nelabai. Koks skirtumas, kad tie gitaristai “pentatonikos pradžiamokslį” groja? Muzika yra muzika, o ne supistos pentatonikos. Man tie visi pentatonikos pradžiamoksliai šimtą kartų geriau nei kokio Malmsteeno išsidirbinėjimai

greene, lietuvoje yra ~1000 zmoniu kurie groja geriau nei rhcp gitaristas Cha chaBalys, nuomone gali buti tik apie mergas, ir papus, o kalbant apie gitaristus viskas daug paprasciau, malshteen’as issidirbineja, pritariu, yra kruvos gitaristu kurie “atkalineja ir dirba vien tempui/shredui irdaugaiu niekam”. O patinka/nepatinka, tai tada ir raso tegu zmones “man patinka”, o kai pradeda kisti zodzius “best” “worst”, tada jau nervuoja, juolabaiu kad visas 10tukas padarytas is “MTViniu” atlikeju.

Sniečkau, paskaityk video pavadinima: My favourite guitarists - My Top Ten Suprantu, kad to žmogaus Top10 gali nesutapti su tavuoju. Bet nereikia kito žmogaus nuomonės vadinti “idiotiška”.

ten akivaizdziai yra bandu top favorit, gitaristai cia ne prie ko…

Grupių ar ne grupių gitaristas tai čia esmės nekeičia…

esme kaip tik keicia, cia tas pats kas sakyti “dicaprio pats geriasuias aktorius del to kad jis man grazus”

Tai jeigu gitaristas groja grupėje tai jis jau nebe gitaristas?

Ne, jei gitaristas groja grupeje, tai dar nereiskia kad ta grupe yra tas gitaristas, ir atvirksciai Mirkt

sniechkau, taigi parašiau, kad tai MANO nuomonė… LabasIr, kaip jau yra žinoma, visų ji yra skirtinga. Kas dar neaišku? Nekaltas

Na tai niekas ir netapatina grupės su gitaristu. Tačiau vistiek solo kažkokius gitaristai groja. Ir pagal tuos solo ir sudarytas tas topas kaip suprantu. Aš, asmeniškai, tai negaliu klausyt kūrinių, kuriuose dominuoja gitara. Nu man neįdomu ir viskas. Man gitara tai akomponuojantis instrumentas. Todėl jeigu aš sudarinėčiau kokį nors topą, tai tikriausiai ir manasis daugiausiai susidarytų iš grupių gitaristų.