Skuodas


Skuodas

Pirmadienį ryte apie 8.45 val. prie Skuodo įvykusioje avarijoje žuvo 18-metis P. Žadeikio gimnazijos dvyliktokas. Dar du tokio paties amžiaus gimnazistai sunkiai sužeisti, vienas iš jų komoje. NežinauAutomobilį sumėtė, apsuko ir jis galine dalimi trenkėsi į medį. Gale sėdėjęs vaikinas žuvo.

nu nx gerai sudrabste masina

idomu kokiu greiciu SKRIDO Nekaltas

ooo, jau buvau pamirses tas corado Cha cha kazkada svajone buvo mano tokia masina Cha cha Cha cha

ir kaip galejo likt gyvu is tokios sumaltos masinos Apakęs

žiauru

15min raso,kad rodykle uzsikirtus liko stovet ant 200km/h

rodyklės rodo tiesą kai užsikerta Gerai

kodel duja nesprogo ?

Tai numesk linką

Na ir okei, atsirusiuos sportininku. Aisku plot rankom nereikia, bet liudet irgi ne.

atbuliniu ciuoze, ratai negalejo suktis taip [kad rodytu 200km/h] istikruju tai ziauru, viena klaidele ir taves nera. kita vertus - toks pasaulis, kai uzmusi uoda - nesusimastai.

smugio metu rodykles visiskai nepajuda Gerai

ciuju reiktu isleist istatyma galios ribojimui per pirmus 3 vairavimo metus, tarkim kad ir iki 80kw.

panasiai issitaskyt galima ir su 49kw

Sniechkau - o jei seimoj viena auto, tai ka, dabar jis 3 metus sedes salia, o po to jau mokes vairuot saugiai? LOGISKA.

važinėju su 48kw ir nesuku kiaušo, man px kiek jų yra, bile rieda Gerai o šiaip, kas tie kw, jie neuždraus važiuot mažesniu greičiu, ar bent jau daug mažesniu Nekaltas

jo, bet tik teoriskai, kai masina lb nevalina tai nera ir noro lb spaust. be to 200 su 1,3 neisspausi, max 100-130 tam tikrose atkarpose.

Snieckus> 80kw? MAX 66kw nors ir tai kai sugebejimu turi tai sugebesi uzsimust ir dar nekaltus uzmust…