Skubus klausimas adminams

Aš savo Tau IP parodysiu ir dar kai ką, nuo ko Tau pasistos visi plaukeliai ant kūšelio! Cha cha Juokiasi

Ir apvyniosiu aš jį ne apie stulpą, o aplink kelį! Juokiasi

Matyt, Tu padarei lemtingą klaidą, parašęs čia ir dar va šitaip - neteks Tau rašinėt daugiau Linxmybių klube, o be Tavęs man bus nelinxma…Juokiasi

Ui ui kaip išsigandau ir kaip BAISU man pasidarė…
Gūdi naktis, tamsi dėmė ir nenuplaunama ten gėda! Juokiasi
Xe xe ir tiek. O kai skaitau aš čia apie pučiamą tą muilo burbulą dėl to IP paskelbto, tai suima mane toks juokas, kad net sysiot nebegeliu, nes šlangą perspaudžia!
Kokios menkos jūsų žinios apie IP ir jo visas tas subtilybes…
Xi xi dar kartą.

Razrucha mielas,musu žinios apie IP tokio pat gausumo,kaip tavo apie morale ir etika Taip Liežuvis
Tik nereikia čia lia lia,nes tas muilo burbulas apie Linksmybez tikriausiai niekada nesprogs,kad ir visa Bite jį pradetu draugiškai pūsti… Guminis kažkoks Pavargęs

Taip

Vakar STT išklerusį kreiserį pavadinimu aurūra su durnių laivo kapitonu Maxu buvo pastebėti kavinėj DELANO. Kogero PIZZA JAZZ jau per prasta aptarinėti moderavimo planus.Cha chaJuokiasi

Rarucha-terzajut smutnyje somnenja-ty mudrostj demonstrirujješ,ilj čuvstvo jumora bescennoe no
možet žžot tebia obida čiornaja,kotoroi sovladatj
nesmog…vedj znaješ drug moi mylyj,čto prav ja
nepremeno-no gordostj zatmevajet mozg…nu čtož,
pobudj vojakoj smelym-vojuj za merzkij xoxotron…
P.S.A.S.Puškinas/E.Oneginas/

geda buvo prieiti pasisveikinti? Drovus

Na, kolegos, matau kad čia kaip visada persikėlė santykių aiškinimasis, o buvo užduotas konkretus klausimas.

Konkretus atsakymas yra toks: IP adreso rodymas adminams skirtas tam, kad būtų įmanoma lengviau kovoti su piktadariais ir tvarkos drumstėjais. Iš jo matosi, ar čia tas pats žmogus ar ne, ar jį įmanoma pagauti už uodegos ar čia iš interneto kavinės rašo.

Jeigu geriausia kovos su piktadariu priemonė yra adreso paskelbimas, tai aišku yra abejotina priemonė, bet čia jau moderatoriaus sprendimas už kurį jis atsako.

Jeigu adresas skelbiamas šiaip, kad su kažkuo susidoroti, tai aišku yra blogai ir moderatoriaus elgesys turi būti matyt svarstomas, tačiau IP adresas nėra nei buto adresas, nei telefonas, ir jį turėdamas nieko rimto žmogui nepadarysi, todėl jo paviešinimas dar nėra pasaulio pabaiga ir automatinis moderatoriaus nušalinimas neseka.

O taisykles, kad moderatoriams yra rodomas lankytojo IP adresas, papildysim.