Skubus klausimas adminams

zmones kartais klysta, ir pamate vienoda IP suveda, kad (Ni) priklijavo aurorai PMS-ą. o ne paslaptis kad vyriskiu tarpe tai dauguma atveju yra izeidimas Nekaltas
o seip as manau kad neetiska nutraukti nestuma iki 12-tos savaites ŠypsenaDrovus

ir abiem atvejais tai privatus zmogaus asmens reikalas.
bukim atviri Mirkt

nori kad ja nubaustu? teisingas noras. neturintis teisinio pagrindo. vadinasi liksi kuriam tai laikui ant jos piktas, bet tai judvieju tarpusavio santykiai, adminu ir kitu zmoniu galit nepainioti Nekaltas

samurajau-ar esi infantilus,ar apsimeti-juridiškai nebūtina
tasytis-užtenka laikraštėliuose sukelt skandaliuką apie
bitės+ privatumo politiką-kas gali paneigt,kad jeigu lengvai
viešinamas IP adresas,tai lygiai taip pat lengvai galima
sužinot ir abonento asmeninius duomenis pagalTelefonasnumerį…
…manau,kad teleduškei ir omnitelkai tai labai patiktų-
-o vat tada jau adminų subinės degs…Laimingas

Žinai Samurajau712,mano postas buvo skirtas NE aurorai,o Bites+ adminams,jei tokie yra…
o ar tau padetu tas “visuotines morales ir etikos katalogas”? jei nors kiek padetu,tai aš tau jį parūpinčiau… ačiu… ner už ka Cha cha
IP adresas yra neegzistuojantis? nu taip… DALYVIAMS TAIP!TOKS IR TURETU LIKTI! o gal tu kitos nuomones?

samurajau-ar žinai kaip šifruojasi PMS-Platoniška
Moderatorių Sajunga…GeraiAngelas

JuokiasiJuokiasi

Prajuokinai, Piano. O tau pačiai juokas neima iš savo žinutės?
Reikia įdėti į Linksmybių klubą - geras anekdotas JuokiasiJuokiasi
Piano, ar tu pati bent suvoki, ką rašai? Ar nejauti, kad tave (Ni) itraukia į savo vaikišką žaidimą ir po to palieka juokdarės vietoje?JuokiasiJuokiasi
Kur parašyta, kad IP adresas negali būti viešinamas? Gal nežinai, kad yra milijonai svetainių, kuriose visi, tau prisijungus, mato tavo IP adresą viešai?
Čia tau ne tavo pogrindiniai forumai, kuriuose kartu su (Ni) gali durninti žmones, čia BITĖplius ir tokie pigūs bajeriai čia nepraeina. Tai skirta ir (Ni) Taip

septima,žinai ka reiškia ASMENINIS IGNORAS? Nežinai? Tai ir Bite+ čia su privatumo politika nepades Cha cha

Žinau, ką reiškia asmeninis ignoras pagal tave: taip sakai tada, kai argumentai baigiasi ir pasijunti kačiuku, pridariusiu į savo lėkšte…JuokiasiJuokiasiJuokiasi

septima-tiek juokiasi,kad nepastebi kad ir pats yra
žaisliukas…Nekaltas

aurora jau senai yra susikompromitavusi moderka ir tie jos atsakymai tai lygiai kaip paksiaus ir jo shalininku, kai klausia vieno o atsako ka nori Juokiasi

Man juokinga, nes jaučiuosi kaip cirke: arenoje matau klouną, kuris bando apdurninti naivius žmogelius, ir su kai kuriais jam tai pavyksta…JuokiasiJuokiasiJuokiasi

aurora yra principinga moderatorė ir nenuolaidžiauja, todėl visokie nedrausmingi ir mėgstantis netvarką “važiuoja” ant jos. Tokių yra tik saujelė, bet jie tarsi šaukštas deguto Taip. O tu juos visus priglaudei savo forumuke ir bijodamas, kad jie neišsilakstytu, lendi jiems be muilo, važiuodamas dabar be faktų ant auroros. shrnz, tau negėda?

Registruojantis Bitėje be kita ko rašoma:

Visa jūsų įvesta informacija yra griežtai saugoma ir jokiais atvejais nebus perduodama arba parduodama tretiesiems asmenis.
Pagal nutylėjimą, viešai portale yra rodomas tik jūsų nick’as (slapyvardis). Kitos informacijos rodymą arba nerodymą viešai kontroliuojate jūs.

Jau vien tai, kad moderatoriai (jie nėra Bitės darbuotojai, o tokie pat vartotojai kaip visi mes) gali matyti lankytojų IP yra privatumo pažeidimas, ką jau bekalbėti apie jų paviešinimą.

Antra “saldžios porelės” pusė jau čia, ilgokai teko laukti…Juokiasi
Na, šokoladuk, tai pasiaiškinkim dabar, kas tai yra IP numeris? Tai tavo asmens duomuo, kurį tu įvedei registruodamasi? NE. Jis apie tave, kaip asmenį, ką nors pasako viešam vartotojui? NE.
Tai tik techninis indefikavimo atributas, kuris, kaip kodas, nesudaro jokio slaptumo, nes be rakto (informacijos) jis yra niekas.
Tai kur gi tu, šokoladuk, čia matai tregediją? Nori, aš tau padėsiu? Pažvelk į save, o geriausia, kad tai padarytum iš šalies Taip
Kam ši BITĘplius puolanti draugija dar nepažįstama, siūlau pasiskaityti čia: http://www.forumas.tik.lt - ten jų “sektos” lizdas…JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Paviešinus identifikavimo duomenis jie tampa prieinami visiems, tame tarpe ir tiems, kas mokės jais pasinaudoti. Kitaip tariant - yra spyna, parinks ir raktą.
Puikiai supranti, kad ne be reikalo tas pasipiktinimas IP adreso paviešinimu. Ir skirtas jis Linksmybių klubo moderatorei o ne Bitės plius komandai.

p.s. jei kam įdomu, bus galima pakalbėti ir apie tą forumą, į kurį vis badai pirštu, tik ne čia, nes tai būtų jau visai kita tema. Pasakysiu tik tiek - arba tu visai nesigaudai situacijoje arba sąmoningai šmeiži.

Taip, moderatore isties padare klaida, bet klysti yra zmoniska, kai tik suprato klydusi, is zinutes istryne IP adresus.
Nesunku ir kitais budais suprasti, kad vienas ar kitas asmuo turi keleta nicku ir be IP adresu sutikrinimo. Be to, siuo atveju tikrai nebuvo svarbos skelbti IP, nes yra akivaizdziu irodymu, kad tai autoriaus klonas.
Vis tik - moderatorei deretu atsiprasyti ir pripazinti klydusiai.

eda.dita-taip,aurora padarė klaidą už kurią privalo atsakyti.
Kadangi ji pati nė už ką neatsistatydins-ją nušalinti turės
administratoriai.O tai,kad vėliau ji IP ištrynė situacijos
nekeičia.

aaaaaaaaaa o tai kaip cia demokratu forumas isipainiojo? lyg ir nevieshinu IP’u as Nekaltas gal reiketu pradet? kas del faktu tai viskas visiems aisq jau senai, tavo drausimgoji aurorka jau nuo senu laiku megsta kelti drausimingus vejus tokiuose klubuose kaip iki18, o kas del deguto, tai as drisciau suabejoti, paprasciausiai visiems jau nusibode ju atsakinejimai kaip nori ir totalus svaigimai, visgi kazkas yra negerai jei moderatoriais tais nepasitenkinimas kyla jau kelinta karta, net nesigilinant i situacija tai aisq, kaip man aisq kad kazkas negerai autobanguciu klube, nors ten nesilankau, taip pat kaip aisq kad galbut kazkas kartais negero nutinka fotkiu klube, nebuna bangu be vejo o butent tavo mylimukai linxmybiu moderukai ir megsta tuos vejus kelt arba pust pries vieja, kad tik nepustu kai vel eilini karta kede brasketi pradeda
man tik viena neaisq kaip manau ir daugumai, kodel jie negali pasitraukti is moderatoriu ir uzleisti vietos kitiems? na (Ni) klause bet aurora eilini karta suveme tipo bajeri, jei reikes as demokratu forume jiems ikursiu linksmuju moderatoriu kampeli, paskirsiu juos moderatoriais (demokopais) ir jie gales ten linxmintis Gerai

Tai ką, pričiupo Tavo kloną? Juokiasi Xi xi, smagu ania?
Ir ko taip susinervinai?Apakęs Ar taip vertėjo? Juk nesmagu kai kloną Tavo sužvejoja…
Išgerk valokardino, validolį pasikišk po liežuviu ir valerijono dar užgerk kartu ir bus ramu kaip tanke…Cha cha

Nu auroraGėlė čia savo stiliuj, kurį aš palaikau ir kuris man net patinka - savitas, nepakartojamas…
Ux, gera darbą padarei - pridusinai dar vieną kloną…Juokiasi
Aš juk sakiau: išgaudyt reikia visus klonus, nes jau kas antras avily - klonuotas padaras, o jau kas trečias - tai stukačius! Ir dustu dar pabarstyt ant klono!
Man kartais susidaro avily net paradoksali situacija ir aš jau pats nebežinau gerai su kuo privatais susirašinėju - ar pats ten su savim ar su klonu savo ten kelintu…

Ojej ojej kokia tragedija kažkam - juk nereikėjo ten įžeidinėt aurorosGėlė ir dar jos moderuojamam klube! Dabar gera bus pamoka visiems, suplaukusiems į šitą temą, apjuodinti aurorąGėlė, ištempiant juodus darbelius į dienos šviesą!
Vienžo - nutvėrė! Už uodegos tą katiną (Ni), kuris sam po sebe vis vaikšto vienas…