Skubu: kur Kaune rast bananiniu prezervatyvu?

Skubu: kur Kaune rast bananiniu prezervatyvu?

Labas vakaras, susiduriau su tokia problemele: man reikia bananiniu prezervatyvu. gal galetumete pasakyti, kur galeciau ju rasti? (veiksmas kaune)

pasiimi banana (gali nusilupt, jei megsti minksciau), uzmauni baliona ir turiŠypsena

o su smegeneliu suminkstejimu problemeles nera ?

o kam tau jie?Vau!

16-ikinem ir muskatiniu turetu pakakti.Cha cha

Ex,kad man tokias problemeles…

Per jus vakar nieko neivyko PiktasMiegantis

Uzeik i policijos nuovada ir paprasyk prezervatyvu ,bananu gausi uz dyka

…manes tokie argumentai neitikintuNe

Arba atvirksciai, i darzovine lai eina ir gales issitrinti i koki papuvusi banana.Juokiasi

Gal bananų respublikoje…

o naudotas tiktu ? Mirkt

Paskutinis mados klyksmas - “Idom” Taip “Idom” – tiesiog kompaktinis diskas (kuriame įrašyta TAM skirta muzika) ir į tą pačią dėžutę įpakuoti keli sargiai. Neseniai vykusioje Tarptautinėje dizaino apdovanojimų ceremonijoje “Idom” laimėjo bronzos medalį – “Už pastangas atšviežinti prezervatyvo įvaizdį”. “Idom” prezervatyvai – šokolado, mėtų, braškių ir bananų skonio. Beje, su prezervatyvais parduodamą diską galima pasirinkti pagal savo muzikinį skonį. Kol kas siūlomas elektroninis džiazas, energinga klubuose skambanti šokių muzika arba rami “chillout”. Žodžiu, pagal skonį ir… temperamentą Cha cha

[quote]mundra rašė:
<…> man reikia bananiniu prezervatyvu. <…>)

[/quote]

bananu skonio bananu skonioApakęs negi valgysi juos/

Negi būtina valgyti, kad skonį pajustų Nekaltas …?

…bananinis prezervatyvas paskanintas chemikalajs visokiajs…o jie kenkia svejkataj…

…naturalus produktai gereu…

…chiulpk pe prezervatyvo…o paskum, kaj nurysi, banana suvalgyk jej jau tajp patinka ju skonis…ir svejka, ir skanu…

abejoju, kad ziuredama pajusi skoniPavargęs

kazkada turejau tokiu Niam niam o gal dar likes koks vienasCha cha nori?Flirtas

Galima,Sinfeinai ir nuo vaizdo kartuma burnoj pajustiCha cha nu o kas sake apie skoni?Gal kvape cia esme?

Man tai patinka oraliukas ,o jam ar man nesakysiuDrovus