skubiai reikia nedidukes programeles, su kuria galeciau nufotkint waizdus ish klipo

skubiai reikia nedidukes programeles, su kuria galeciau nufotkint waizdus ish klipo

pasiulykit kokia nors. Ish ankso dekoju tiem kurie man pagelbes! Mirkt

Nori iskirpt kadrus is filmo? Plejeriai kai kurie daro BSplayer, power DVD. Nekaltas

ti turi omeni tuos “screen shot`us”? Blemba, wisai apie tai pamirshu (sieniau naudojau kazhkoki sound blaster programini prieda) Dekoju, pabandysiu su bsplayer Šypsena

tikka bandzhiau Su BS player ta capture frame - fignia gawos, nieko nesimanto, ishkraipytas waizdas, net nesuprasciau kas ten buwo Liūdnas Help!!!

dabar power dvd download`inu. Tikrai tas daiktas weikia? jis 5mb uzhima o mano inetas dabar ant 2kb/s kimarina, uzhsiknisiu kol parsiusiu. O jei dar neweiks kaip reikia… Žliumbia

Nu nzn ka tik paziurejau knopke capture frame yra. Tik nesupratau kur juos deda Šypsena, pagrindiniam kataloge nera, tingisi ieskot. Nekaltas

patikslinu kl, kokia zhinote programele, nr didesne nei 3 mb, kuri jums tikrai weikia. Surastum ta kadra, tai suprastum kaip baisu (juk sakiau, nieko nesimato)

O toki klavisa ant klaviaturos kaip ‘Print Screen’ matei?

vat cia ir man idomu pasidare Laimingaskadangi as esu ne zalia, o is vis nezinomos splavos kompiuterijos pasaulyje, tai noreciau suzinoti, kur paskui rasti tuos vaizdus, kuriuos “nufotkini”? gal nesunku butu pasakyti…? Drovus

print screen’us kapok full page’a Nekaltas

na wa. Zoom player man padejo. Spustelni L - isijungia slow motion, o paciu screenus fotkini su alt+f. Dekoju kas bandet padet Šypsena Sekmes jum!