SKUBIAI reikia info kiek kainuoja konkretus laptopas

SKUBIAI reikia info kiek kainuoja konkretus laptopas

Sveiki, reikia kuo skubiau informacijos kiek kainuoja laptopas SONY VAIO (366MHz, 64RAM, 6.4Gb hdd) daugiau apie ji nieko nezinau, bet vistiek gal galit pasakyti kiek kainuoja toks daiktas? Ir ar turi toks daiktas paklausa (ar iseitu man ji parduoti) ?
P.S. Nesiulykit paciam paziureti skelbimus, nes ziurejau ir laikrasty noriu, ir omnio skelbimuose, ten net panasiu nera, ten visi daug geresni.
Is anksto aciu visiems padesianciams

500Lt

nu jei dar akuma laiko nors truputi tai gal 7 ir isstenetumei Pavargęs bet nedaugiau.

nu tai va apie 500Lt ziurin koks stovis dar

Ir dar vienas niuansas :

kaip suprantu sitas daiktas parveztas is vokieciu Apakęs ar kito uzsieniaus Labas greiciausiai vogtas Taip
Tai klausimas ar jam bent pakrovejas yra ???, nes per diena po kokius 10 Piktas tokiu klientu Kiaulė kurie vogta daikta nusiperka po pigiajai ir po to iesko maitblokiu pakroveju ir t.t. Ignoruoju

O be to tas laptopas senukas jau Nežinau

nepirk vogto… BlogaiBlogaiBlogai

kokie Lt.500, juk tai nėra pilnai suderinamas su PC. Jei veikiantis ir akumas gerame stovyje tai max. Lt.300 ir nesitikėk kam nors parduoti - beviltiška.

dar gal parasyk, kad prie ausros vartu juos dovanoja Cha cha
dar paaiskink ka reiskia tie tavo zodziai: ‘juk tai nėra pilnai suderinamas su PC’

[quote]dar gal parasyk, kad prie ausros vartu juos dovanoja
[/quote]
ot ir nerašysiu Šypsena

[quote]ka reiskia tie tavo zodziai: ‘juk tai nėra pilnai suderinamas su PC’
[/quote]
šiaip reikėtų klausti tų, kas naudojasi. Pavyzdžiui, kokios jiems tinklo kortos tinka …
RAM’ai tipiniai notebookiniai neina (na, čia normalu - mažai kieno RAM’ai sutampa), Office’ą, bent jau man, nepavyko instaliuoti.
be to, man kompas be RS232 porto Blogai ir Flopiko Blogai niekaip