Skirvytė ir Atmata

gal ne taip parasiau- karsius vietiniai superka…xebra ten keicias kas kelinta para…ai ka cia kalbet tipo patys nezinot kokie kiekiai vietiniams i rukyklas keliauja.

nu nx betonkes pirkaliotJuokiasicia jau nerybalka…

Matai, Zimka nėra nepatenkintas, tik rūpinasi tavimi -siūlė pervažiuoti į kitą vietą, kad pats galėtum pagauti. Bet kiek suprantu, pačiam svarbu nesugautos žuvies kiekis, bet bendravimas ir poilsis. O tai yra svarbiausia Šypsena

As nieko pries, juo lab pries tave…tik ta info kimba nekimba yra kaip cia isireiskus… Gi didzioji dalis sekmes priklauso nuo pacio zvejo jo irankiu irpanasiai…o cia vienas paraso kimba, 10 aploja kad melas… .kokio bbio tada trecia betonke palikus kaip per vegelizma…savaitem gyvena… Uztai kad kimba ir xebra pinigus darosi…vakare vietiniam parduoda ir tokiau verslauja…sakau nes zinau 110 procentu…

Mielas kolega Zimka, viskas galima: ir į kitą vietą pavažiuoti ir laukti, kol kas atlaisvins vietelę, galima ir išvis namo išvažiuoti. Viskas galima. O važiavau ne ,svetimus laimikius skaičiuoti", o parodyti esamą padėtį objekte. Man, kas kiek sugavo-pofig, man labiau norėjosi įsitikinti pačiam ir pranešti jums: ar gaudosi tie karšiai Skirvytėje, ar sunkoka. Aš pats, prieš važiuojant, gaudžiau, bet kokią informaciją (ji buvo lb prieštaringa ir neaiški) apie žūklę Pamary, kad apsispręsti-kur pavažiuoti. Niekada neturėsi tikslesnės informacijos, nei pats pabuvęs. Aš-bendraujantis žmogus ir man malonu, kad prie manęs prieina žmonės pasidalinti esama padėtim, padiskutuoti ir aš pats paeinu pasišnekėti su kolegomis ir nepriklausomai nuo to: kimba man ar ne.
Žmonės nepatenkinti, kad negauna išsamesnės info, bet, pasirodo yra ir priešingai nusiteikusių. Tai va.

Gal kas bandėt paskutinėm dienom karšius gaudyti iš valties Atmatoj. Kaip rezultatai?

Na įdomi čia tamstos informacija??? Karšiai juda? Iš kur toks pranešimas? Pats buvai? Arba: Kaliningradas sakė??? Keista čia tavo informacija. Manau, reikėtų mums visiems rašyti aiškią, argumentuotą, patvirtintą informaciją, kad neklaidinti žmonių.
Pajuokausiu: nori visus sukviesti ,už 3-ios", o pats žvejosi-už 2-os ar dar kitur.

Va - čia tikro profo komentaras - nėra ką ir pridurti - absoliuti tiesa.Gerai

evaldai, cia sio sestadienio-sekmadienio tandemo varzyvos.
ir kaip sakiau 30kg zuvies sugavo vienas latvis. o jo kolega tik 16. nors gaude 1.5m atstumu vienas nuo kito. tai pagavlokit. ar tikrai reik mest i kita upes kranta su 4oz svinu ir naktiniu slieku. nes jei zuvis maitinas ir ji tavo zukles taske, tai ji paiims ir viena aparika ar puse meslinio slieko su pinkute.

mes irgi iš atmatos katik nėko ispudingo 8mamkės gražios ir 3 karšei draugas panašei laikė 2uncijas

Nu va jau grizom. Zvejojom Atmatoj. Trumpai. Vandens lygis normalus, srove silpna, zoliu nenesa. Vanduo po truputi visa diena kilo. Kibimas neispudingas, standartiniai karsiokai, plakiai, kuojos. Viena mamke papuole 650 g. Pagrindinis kibimas ryte nuo 8 iki 9. Zodziu norma surinkta nesunkiai. Valge geriau meslini, bet nespjove ir i naktini. Kietas

ooooooo, ziuriu is dar vienas vilnietis vaziuoja Šypsena kelinta pajudi?

Visi vaziuojamCha cha Sekmadieni teiksim ataskaitasMirkt

aš irgi važioju šianakt

sianakt vaziuoju i skirvyte. gal kas sian gaudet? atsiliepkit. kokie rezultatai?

negaudom, tik girdėjau, kad šiom dienom vanduo stipriai pakilo

ar kas nors gaudot skirvytėj

Va va , pagal valtis rasi be problemu!

Leki i vakarus ties isisakojimo bujum pasuku i peietu puse apie 6 km matysi ten turi but valciu

Sveiki, gal kas papasakos kaip rast akmenyna mariose? iseidinesiu is uostadvario. dekui