Skirvytė ir Atmata

sveiki zvejei ligoniai rit zadu vaziut i skirvyte ar atmata gal kas buvot ant kranto ir zinot ka nors parasykit

Vileikiu uzkardoje…bet turi tureti leidima.o jau tada pries plaukiant paskambini budinciui ir prasinesiMirkt(8 441) 71072

rimtas klausymelis: kad plaukti Skirvyteje ar auksciau Rusnes salos kur konkreciai pas pasieniecius reikia atsizymeti…Gal kas zino adresiuka ir telefoniuka…Is anksto dekoju…Labas

ten greiciau pasienieciai prisifis nei GA sutiksi tose dziungleseCha cha

Legalių ir nesitikiu Šypsena Nesinori su ta priekaba makaluotis po pievas, tinkamo kranto ieškant…

Legaliu tikrai ner. O taip kur privaziuosi ten ir meskis kol GA neuztrumpins.

Gal yra žinančių? Ir man reikėtų šitos info.

buvom su draugu skirvytej pries savaite.as viena karsi,drauguzis 2 ir dar karpioka pusantrini pagavo.Iskur tu karpiu skirvytejApakęs

gal kas ka gaudo skirvytej ar atmatoj

Buvau ir aš betonkėj,kadangi žvejot nemoku nepagavu nei vieno ir negirdėjau kad kažkas pagavo 5-6.Gal kolega ką nors sumaišėt?Kietas

Leiskite pasidometi kaip zvejojama is valties Skirvyteje karsius: kokia nors dugnines atmaina , mikromasalis spiningu ar kokia nors pludines versija?

Šendien buvom 3 betonkėj nes miške vietos nebebuvo Šypsena Na ka per du žvejus 3 karšiai po 1kgŠypsena Labai lemia žvejybos vieta rezultatąŠypsena mačiau vyrukas pasigavo 5__6 ir ir išvarė namo,kitas stojo į jo vieta mačiau dar keturis paėmė Šypsena

manau jie senai pajudėjo - buvau pats šeštadienį, tai turint omeny, kad esu prastas meškeriotojas, pagauta 4 vnt., kibimų buvo ir daugiau, bet atsargūs… kolega irgi panašiai… žvejota pusdienį iš valties Skirvytėje.
Visai šalia kolegos, kurie tikrai moka žvejoti per trumpesnį laiką pagavo gerokai daugiau, buvo egzempliorių ir po 2-3 kg (iš akies…) - tad kas moka, tas pagauna Mirkt

nezinau kaip ten reikalai realiai, bet siandien parduotuvej sake, kad pagauna nedaug kokius 2-5, bet kai uzkimba tai grazus egzempliorai 2kg ir i virsu. ketvirtadieni vaziuosiu paziuret pats, kaip ten yra.

Labas,gal pajudejo karsiai skirvyteje?

Sveiki na kaip veiksmas Skirvytėje gal kas buvot 3miškelyje ? Žadam ryt judėti Šypsena

Viskas čia teisingai, vaikine … tik nesuvokei vienos mano įžvalgos: niekada niekam nekabinau ir nekabinsių makaronų ant ausų. Esu šalininkas to, kad visada rašyti tiesą ir atvirai.
Kas liečia atstumus iki žūklės vietų-taip, čia visiems skirtingi atstumai, bet visi renkasi pagal išgales … Aš taip pat norėčiau palėkti, pažvejoti, pailsėti pvz. į Molėtų ežerus. Neišeina…Kaip ir su žūklės įrankiais: dar ne visi išgalime nusipirkti ,krūtus" fideris, rites, visą kitą įrangą…
Žūklė, įvertinant visus niuansus - viena prabangiausių poilsio formų, kuri materialine reikšme-NIEKADA neatsipirks, bet sąlytis su gamta, poilsis prie vandens telkinių, pabendravimas su bendraminčiais- palieką neišdildoma įspūdį ir yra daug kartų vertingesnis už prarandamus materialinius resursus…
Gerai, baigiu savo samprotavimus, reikšdamas juos viešai, o tai užsitrauksiu tinklapio vadų nemalonę. Sėkmės, mielieji.

Labai teisingai kolega pastebejot…tik maza niuansa praleidot- ta mizerna keliones atstuma iki zvejybos vietu Juokiasi…ne visi gi salia rusnes gyvena…o atvaziave mielai renkasi zvejyba nei makaronus ant ausu kaip gerai kibo vakar… Tikrai nieko asmenisko dede…

netaip suprates buvauLabas

Na taip, kolega, vienareikšmei: bendravimas-jėga… Per mano ilgametę žūklės patirtį, niekada nesu pagavęs žuvies,tiek, kad dar parduoti…??? Šimtus kartų esu parvažiavęs išvis be žuvies, bet kaskart vis vėl norisi važiuoti ir važiuoti… Pagaunu kažkiek-smagu, nepagaunu-vistiek smagu: parvažiuoju pailsėjęs, pabendravęs su kaimynais, pasišnekučiavęs, įvairiom istorijomis žūklės tematika… Gamta, upė,žūklės kaimynai-JĖGA, POILSIS.