skirta CriCri

skirta CriCri

Tingiu pasakot, visa tiesa adresu
http://www.banga.lt/index.php?sess=zinutes_wforums.ShowThread.2_3be48160b9f91

va, žinučių ten per šimtą… jei netingi - skaityk Šypsena

Aš nekaltas

Arba mes ne apie tą patį … Aš nekaltas

Ieskok temos su pavadinimu "Tikros dalyves komentaras" ir ten pats galesi pasiskaityt

Tai jau nia… tau rūpi, tu skaityk Šypsena
Nors šiaip tai neskaityk, tiesiog patikėk manim. Nieko gero tu nepeši, nes nera tokios merginos. Tokia yra tiesa. Foto kurią kaip spėju tu matei, atsiunte berniokas koks tai.

taip kad … Sudužusi širdis Cha cha

murr: koki momenta pameni ? Šypsena

nu ir

Pagal planą pasimatymas turėjo būti gausesnis

JabareTaip, tik bijo pripazint Juokiasi(tuoj prades pult Cha cha)

čia Vyras su Vyras pasimatymas ??? Baisu

nu tai matom kad geros

Woody… nu uz gida wa sicia tai man teko pabut Šypsena ale bendrom jegom kulniawom juk… as tai wa masciau fotkes kur ka geresnio padarius idomiau zinaj… Šypsena siaip tai wisaj neblogos…

a jus niekadejai is krumu pasisioja ishlindot Liežuvis Nekaltas Juokiasi

Tai matau ir gerai uzbalevojot Cha cha

nu as tai kai jus isvaret su xsiuku ir aajum likom poto varem ant tilto o dar veliau i aldonos kluba variau bet cia jau su musu barmenu

Bet uztat gryze tai kai dejom ir netik Alus Cha cha

ta tai atcimenu dar is aldonos kad x-lite negere

X lite alaus negalejo gert nes uz vairo,tai ir i krumus turbut nebuvo noro eit Cha cha

tai kas sestadieni buvo uz gida,o kur x-lite su setonu

Cha cha jo cia tai paprikolu prigawa mus… zalia weja mindom gintaro muziejaus teritorijoj… taciau ka lita moket, geriau jaw i kroomus Mirkt o gamta ten is tiesu grazi… del to as jumi ten ir nusiwedziau Mirkt nu ta prasme i parka ta Mirkt

Ten mes Labas Bet tai neesnė, svarbiausia koks parkas gražus Šypsena Beja, ar neatrodome plonesni, nei ankstesnėse fotkėse? Nes čia išlendam iš krūmų ir jaučiamės daug lengvesni Cha cha