skiriasi spalvos

Motoristai, kame bėda, kai iš tepalo matuoklės išilus varikliui rūksta dūmai? Vanduo tepale, antifrizas tepale, šakės varikliui? Iš po tepalo dangtelio dūmų nėra. Volvo v70, 2004, salerka.

variklis kalena? siaip tai, preliminariai butu galvos tarpine.

Taip ir galvojau. Dar ne, bet greičiausiai pradės. Merci.

Realiai ka te bbi? Jei skiriasi del blizgumo/naujumo,tai sutvarkoma,bet is pilkos juoda poliruodamas bbi padarysi Cha cha

Cu, nieko nereiskia kad eina dumai is matuokles. Aisku prie 200k km retai pasitaiko bet nuo 200k km pas dauguma modeliu eina garas/dumas is matuokles ir px nx,pramina dar zmones po 200k km ir nieko.

Nu bet fpis2 tokia masina, jei pas ja galvos tarpine suplysta.

Cu,ne specas,bet panasu ventiliacija neveikia,sliwom pakeicia alsuoklio filtra uztukusi ir ok,dar ir termostatui pza,kondensatas tepale.

tai dabar cu patars kazkam galvos tarpine keist ? Juokiasi viskas ten normalu, jei tik dumas be slegio smilksta keistuoliska ta ventiliacija pas volvo isvis, lyg nera jokio filtro

youtu.be/4_enrYPJYBI Kodėl ta šikna tokia aukšta pasidarė po remonto?

Tai nėra jokio pagrindo manyti jog tarpinė kaput? Matuojant nėra aukščiau normos, t. Y. Nedaugėja.

tai jei tarpinė būtų, tai tepale antifrizas matytųsi, arba antifrize tepalas, arba šlangas pūstų. Bent man taip atrodo. O ir per dangtelį nerūksta tie dūmai. Jaučiu, kad nieko rimto ten

Blia,pradekim nuo to,nx dirbanciam motorui traukt matuokle,uostyt ir ieskot siknoje slieku? Cha cha kuriasi?nebarska?vaziuoja?tepalu nedegina? Aiii,norisi remontuot kazka,ko nereikia? Cha cha

butent Juokiasi

Panasu i bobute poliklinikoj. vos paeina, o daktaras nieko neranda apart senatves. Nekaltas

jei norėčiau numušt kainą nuo perkamos mašinos, irgi ieškočiau tokių sliekų Cha cha

ktunx… bet tai kai liaudis neturi ka veikt. Kvankt?autogidas.lt/fiat-coupe-coupe-1996-0128420008.html

Nu bet ir ziuri i nesamones, kur tik srotui tinka. Vabale, man buvo, kai monde pardavinejau, tai irgi siknoj slieku ieskoja. neapsikentes pasiunciau nx.

tai aš kiek pardavinėjau, irgi dauguma ieškojo, bet nekreipiau dėmesio. Kantrybės turiu, galiu aš pakentėt, kol jie išsdiribinėja Cha cha o pats kadangi mašinų brangiau 300e neperku, tai geriausiu atveju tik ratu apeinu ir einu pasirašyt sutarčių Cha cha o parsivaręs į garažą einu apžiūrėt ką nusipirkau Cha cha

Tai, kad neturi kolike vakuumo dauguma dyzelių, kam jiems vakuuminiai siurbliai ? Tai kas tuos garus iš karterio surinks ? Garai realiai yra praleidimas per žiedus, bet jei iš ten nepučia su spaudimu, o tik garuoja, tai yra visiškai normalu, nes šioks toks praleidimas egzistuoja. Benzine to niekada nepamatysit, nes viską susiurbia į įsiurbimo koliką.

Sliwa turi vakumini siurbli Nekaltas