skiriasi spalvos

Sunku pasakyt is tokiu fotkiu, kas ir kaip, realiai, spalva neturi skirtis, cia jau dazytojo problema, paskui bandyt zaist su skurke. Bet kuriuo atveju, poliravimas nepades, bus geriau, bet ne 100%.

Nėr tikimybės, jei blizgalai nepataikyti, bet cia sdo malimas palei fotkes virtualnai. Vezi kas daugiau supranta, kad ir tiem patiems dazalams ir vietoj sprendziat/ koliojatės Taip

as tavo vietoje parodydyciau, apkalbeciau, bet pora menesiu nieko nedaryciau, nes sviezia dali judinti irgi ner gerai. po poros menesiu visa masina poliruociau. bet ant geros saules, kaip siandien, tam tikru kampu vistiek matysis

e o šitą, koks čia stebuklingas automobilis? Cha cha

supratau. Dėl to, pirmadienį ir važiuosiu, kad pakalbėt ir kad neužmirštų, nes jei po mėnesio kokio atvarysiu, sakys ko tu čia nori, aš tavęs nematęs Cha cha Robi, part.lt/img/27347e6e05e58b62cf3939e8ba1338f9828.jpg Cha chakai paruošinėjo, sakė kas ateidavo, visi klausinėjo apie tą silkę, beveik visi sėdo į vidų pasižiūrėt Cha cha dažus kai dariau irgi stebėjosi, kad 30 metų mašiną dažyt užsimaniau. Gatvėj irgi nemažai atsisuka, ypač jei nusičiaudi turbina Cha cha Vaikai anądien mačiau fotografavo, pora buvo priėję pasakyt, kad gera silkė Cha cha žodžiu dėmesį ji kažkuo patraukia, nors reali vertė turbūt maximum kokie 500e. Kodėl pinigus į ją kišu, neklauskit, nežinau. Aštunti metai važinėju, jau laikas keist, o aš tvarkyt sugalvojau Kvankt?

gėda važiuot dėl skirtingų spalvų su šita gelda? Šypsena Įtikinamiau skambėtų, kad gėda važiuot su silke.

su silke važiuot negėda. Gėda dėl skirtingų spalvų Taip

i2.cdscdn.com/pdt2/5/2/6/1/700x700/lan23526/rw/lansay-8-blopens -et-10-pochoirs.jpg

Jei silke biski juda, o vaizdinys neisdrakonintas - negeda Šypsena

As visada dazau su perejimais, kad tokiu dalyku nebutu. Niekada neduodu savo dazu meistram nebent visa auto bus dazoma, kad atsakomybe butu ant ju. Aisku dar priklauso kiek buvo moketa uz detale, kai daze ta silke, nes jei uz centus dare, tai taip ir padare, jei normali kontora daze po koki100€ uz dali,tai turetu buti padaryta taip, kad skirtumo nebutu.

cia ta silke nors kokia kvadratine, kad cia ja taip rimtai atkelineji ??? ar fwd ??? Apakęs

O man tai patinka va tokia meilė iš idėjos automobiliui. Gerai Koks skirtumas, AWD ar FWD, svarbu savininkui svarbi ir mylima.

Jei tureciau pacia paciausia silke 1,8 karbas, tai saugotau ir myleciau ja, net nesilpniau nei vabalas saviske.

nei aš čia atkėlinėju labai, nei kažką idealaus darau. Kažkada buvęs daužtas galas ir ant galinio sparno, bagažinės dangčio ir po lempom, buvo nemažai špakliaus ir jis suskilinėjo, vietom iškrito. Dažyta buvo gal balionėliu, nes spalva išvis ne į temą buvo, kitoj vietoj lakas nusitrynęs. Tai sugalvojau padaryt, kad būtų tvarkinga. Nu tai dabar turiu Cha cha pačiam dažymui aš priekaištų neturiu, bet va kad ta spalva netinka. Su perėjimu geriau nebūtų manau. Nu nebent tiek, kad nebūtų tokio staigaus šuolio tarp spalvų. Bet jei dabar skiriasi sparnas nuo durų, tai sirtųsi dar ir viena durų pūsė nuo kitos Cha cha dažus aš pats nuvežiau dažytojui, tai jis čia kaip ir ne prie ko. Savo darbą padarė, pinigus gavo ir ramus.

Gerai

Ciuju eme spalva pagal koda, nauja spalva ok, originali nublukusi per tiek metu ir ateini cia. Reikejo visa purkst Cha cha

gal ir taip, bet turėjo ir dangtelį, tai bent pasibandyt galėjo Cha cha

Man tai cia panasu i slieku ieskojima subinej. nu kas ten labai demesi kreips, jei ne pats, i ta spalvu atitikima. garantuoju, kad sakys, jog afygiena silke ir tiek. taip kad, vabalas, davai, nervus i konservus ir buni ramiakas.

facebook.com/DimaTopuriaa/videos/vb.1384785075099195/17931 63897594642/?type=2&theaterminties galiunas

tai foto dar taip nesimato, kaip realybėj. Realybėj stipriau skiriasi. Dėl kitų tai man dzin, man pačiam nepatinka, kad skiriasi. Būtų koks kampas tik, tai dar dar. O dabar kai silkės galinis sparnas vos ne pusę mašinos, tai nei šis, nei tas.