s'kes veidrodeliai


s’kes veidrodeliai

Cha cha Cha cha Cha chagliukas.

gal is gamyklos tokia ejo…z ek apie langu ssidabriuks grotelas…

nene cia samadelkina, cia mano vezims gi Cha cha

jo dar ventiliu nuotraukas idek Be be be Be be be

o kaip tu juos padarei? Nekaltas

Valio Valio Valio tikri ‘eskes’ veidrodeliai Valio Valio A daug folijos sunaudojai nuo saldainiu? Cha cha Cha cha Raflinuotas visiems gyresi, kaip yr lengva pasidaryt poliruoto aliuminio eS veidrodzius… uztenka nusipirkt kila kita ‘ananasiniu’ ar pan saldainiu (kad butu folga viduj) ir, trup su fenu padirbejus gaunas Gerai Juokiasi Juokiasi Juokiasi Cha cha Cha cha Cha cha

is folijos… Nekaltas ryt perku kokiu 20 plyteliu karunos sokolado Niam niam Cha cha

nea, nuo karunos ar kitu sokoladu netinka… reik nuo saldainiu, tada lengviau su islankstymais ir tvarkingiau gula ant kampu bei originaliau atrodo Cha cha Tūsas

ubagss Juokiasi Juokiasi Gerai

bet as siaip karunos sokalada labiau megstu uz ananasinius saldainius Juokiasi

tai va, ubage, zmones nei neitare kad cia yra padaryta, beje ne is folijos, o is tokios spec kitos medziagos Šypsena bet ka tu tokiam kaip tu isiaskinsi nu Cha cha

markou> vadinas vazinesi su Ne EsKiNiAiSS veidrodeliais Be be be as, beje irgi Užsispyręs

Žliumbia praktiskai pradesiu abejot ar isvis su eSke vazineju Nežinau

raflin> tai tikiu, tikiu… zmones net neitare, nes juk EsKiNiAi veidrodeliai yr is folijos pagaminti, tikrai ne is poliruoto aliuminio Gerai Cha cha Ufff

nu ble ble kiek tu jau kartojies folija folija, uzvesk tema FOLIJA, pakeisk mano nicka i FOLIJA, *bliamba* ka nematai kad jau kaip ■■■■■■■ atrodai? man jau senai px kad tu sakai folija, kiti vapse nebucina ka tu cia sneki, kas per folija, tik tau paciam gal dar ir tebera juokinga ta folija, na bet aisku save prajuokint idomiau nei kitus, bet kai save juokindamas pries kitus kaip idiotas atrodai tai ka as zinau. Cha cha

o man jis visai neatrodo idiotas Nekaltas

Ufff ir vel

vat ir perkandai mane, Raflinuotas… Užsispyręs Užsispyręs daugiau tikrai nesakysiu tau girdint Folija… Angelas Syyta, o kokia temperatura reik fenui nustatyt, kad tas Auksiukas priliptu? Nekaltas o gal tu ta Auksiuka naudojai kur buna ukinese pardose pirkt? Na, tipo, kaip izolke, kur sildymo vamzdzius vynioja? Ant ju ipakavimo kaip tik maciau uzrasa (special for eS, eSline audi mirrors… looks like original eS mirror after this Auksiukas TM installing) Cha cha Cha cha

ne ten uzrasas tik ne angliskas buvo, o rusiskas! bet beveik atitaikei Cha cha