Škėma "Balta drobulė"

o as is sio kurinio parasiau viena is geriausiu savo interpretaciju

Sunkiai man kotais sulindo. Pavargęs Tad teigiamos nuomonės apie ją negaliu pasakyti.

Kiek sokiruojanti knyga. Sis egzodo vyrukas zavi jau viern savo asmenybe. O “Balta drobule” - tik priedas prie sukneles. Respectas uz draugyste su Meku bei Maciunu! Respectas uz nemirstancia kuryba! Respekctas uz sudegima!

yo, gaila, kad tada kai laikiau valsybini egza nebuvo istraukos is “Baltos drobules” Taipsi knyga paliko labai labai dideli ispudi, ypac mokyklos laikais po Zemaites ir Donelaicio nagrinetu kuriniu…

ties mazhdaug 40 psl numeciau ja kazkur toli i shali labai jau sunkiai skaitesi

visai nieko, tik pries skaitant reiktu paskaityti kitu atsiliepimus, kritiku mintis, tada lengviau suprast. man tai labai patiko Šypsena…zadejau net interpretacija rasyt pagal si kurini Šypsena

literaturoje supranta tie, kas skaito tokius kliedesius? Juokiasi na na Cha cha man tai labiau snobizmu kvepia. ir bandymu demonstruoti savo “gilu dvasini pasauli ir supratima” aukstinant psichikos ligoniu rasliavas ir ieskant ten kazkokiu egzistensiniu prasmiu Cha chatu jau man atleisk, bet tikrai nematau reikalo gincytis ir irodinet savo supratima ar savo teisybe. nei vienu, nei kitu nesiskundziu. tavo teise manyt taip, kaip tu manai. as turiu savo nuomone, kuria grindziu labai paprastai: yra knygos kurios man patinka, yra - kurios ne. del giliai subjektyviu priezasciu.

fanatishkumu atsiduodantis mastymas

O shajp drobule man patiko. Tokia pati shyza kokia buvo mano pachios galvoje tuo metu, kai skaichiau shia knyga…

as taip ir padarysiu :+ Laimingas

agha ash ir bandziau skaijtyt.puse iveikiau…nu neiskaito nors nusauk.teisingaj sako,kad reijktu paimt ja i rankas gal po poros metu…

atrodo, kultūros forumas,bet kultūros plačiąja prasme čia lyg ir nerasta Nekaltas O gaila… Nustebęs kiekvienas žmogus juk turi savo nuomonę apie perskaitytą knygą ir ji nebūtinai turi sutapti su kito tą pačią knygą skaičiusio žmogaus nuomone Nekaltas

nesiskundi nei supratimu nei teisybe, nes nei vienu, nei kitu nepasizymi. sveikinu su tokiais argumentais kaip “turiu savo nuomone: knygos man arba patinka, arba ne” . cia, matote, tikro genijaus ir zinovo istarme buvo. linkiu geru tolesniu elfu ir dwarfu nuotykiu, isminciau. tik neapsisisiok beskaitydamas paaugliuku pasara

Man tai ta knyga nesveiko zmogaus sapaliones dar atamenu Šypsena kaip lietuviu mokytoja sake jog per 40 mokytojavimo metu skaite gal 10 kartu ir iki shiol nelabai supranta ka shkema norejo tuo pasakyt Cha cha

Skaiciau, nes reikejo.ir manau panasiai kaip olo…kazkokie sizofreniko kliedesiai…yra n kuriniu lietuviu autoriu kurie tikrai yra naudingi ir galima is ju pasimokyti kazko.o "Balta drobule"daugiau nei pusei mano grupes nepatiko.Taigi nemanau kad as viena tokia.Nesuprantu, paaiskinkit kuo butent ji taip jumis suzavejo.

o tamsta matau knygas vertinate ne pagal savo supratima ir nuomone, o pagal protingu dedziu ir tetu pasakymus, kaip matau? Cha cha savos nuomones neturejimas irgi turbut, anot tamstos, yra labai sveikintinas dalykas ir gilaus ismanymo bei supratimo zenklas? Juokiasi saunuolis Geraiolo vat niekaip nesupranta, kodel atrodytu sveiko proto zmones taip zavisi apsiseilejusiu psichikos ligoniu kliedesiais… Nekaltas bet, zinoma, kiekvienam savo Cha cha

o va tokios tavo frazes apie autoriu parodo tavo paties mentaliteto lygi ir nieko cia daugiau nebepridursi… Taip

psichikos ligonis yra psichikos ligonis… kaip bepavadinsi Nekaltas

skaiciau as ja kai reikejo 12 klases egzaminams…labai norejau gaut interpretacija ish jos rashyti… man patiko Šypsena bet galiu pasakyti kad ji atminty ilgai neuzsistovi…ten viskas gan painu todel jau dabar mazai ka atsimenu ish tos knygos, bet gerai zinau kad skaityuti patiko Taip

Ir mano Taip