SKELBIMAI: ieskau, siulau, perku, parduodu ir pan.

Kada tu matei mano mezginius??? Rasyk i privata. Manau del salygu susitarsime Cha cha

Butent ,kad nemaciauNe

Ir as LabasŠypsena

Ieskau pirkti vaflines, kuri kepa tuos plonucius trapius vaflius.

Man atrodo tu pas Italus reiktu paziuret,nes priesh Kaledas jie parduoda tokius plonus vaflius(anyzinius,cinamoninius ir kt.),tai gal turi ir vaflines pardavimui.Nekaltas

ieshkau kambario ar shejp gyvenamo ploto Bostone, gerewsiai butu Quincy. pasiulymus rashykit i privata Nekaltas

Vieno Svedijos miestelio B diviziono krepsinio komandai reikalingas zaidejas galintis treniruoti vaikus , butina moketi anglu kalba.Taip pat butu gerai , kad galetu organizuoti siai komandai varzybas su panasaus lygio komandomis Lietuvoje.

http://www.nba.com prabalsuokit uz lietuva, nes ko tai argentina nepelnytai pirmoj vietoj.

Ieskau lietuviu Libijoje(Tripolyje),bet jei atsirastu nebutinai is Tripolio butu malonuŠypsenaBet nesitiki ,kad ju cia daugiau yraLiūdnas

Londone darom visus reikalingus dokumentus, bilus, steitmentus, refirensus… Na praktiskai viska. [email protected]

TaipJau prabalsavau, is karto pakilo i pirma vieta

melagi, mes vis dar atsiliekam, bet, itariu jau ir argentina pavargo, nes ju rezultatas nebesikeicia. dar biski pasistenk ir busim pirmi.
Tiesa, zinai ka argentinieciai galvoja kai zaibuoja? Jie mano, kad tuo momentu Dievas juos fotografuoja Mirktjuokas, dabar jau eik balsuot ir mamos to paties paprasyk. Ciao

Labai grazu:

Which team poses the biggest challenge to the U.S. at the 2004 Olympics?

Lithuania 35%

Argentina 31%

Serbia & Montenegro 20%

Spain 14%

Dabar man geriau.

Pirkciau galinga (nuo 1000 vatu) transformatoriu. Gal kas turit ir nenaudojat? Gavau issvajota vafline is Lietuvos, o visi turimi transformatoriai turi per mazai galios Liūdnas

turiu draugeli, kuris iesko zmoniu darbams… naktiniai valymai alabamos valstijoje… maisto parduotuves. garantuota 1700 i menesi. daugiau informacijos norint, rasykite i mano elektronini pasta: [email protected]

DAR VIENAS…
turiu draugeli, kuris isnuomuoja ,townhouse" atlantoje… (draugelis-- lietuvis)… dvieju aukstu, trys miegamieji, dvi.5 vonios, nauja indu plovykla (menesio eigoje bus ir skalbykla, o dvieju menesiu eigoje bus pakeista dujine-- si veikia, tik sena), salionas/valgomasis ir aptvertas balkonelis… rasykite man: [email protected] ir suteiksiu pageidautinas informacijas

jieskau darbo ir buto londone.vaikivas 27m. padesit susitarsim Šypsena
[email protected]

Ir elektrinei tarkai reikes transformatoriaus ne menkesnio nei 500 watu jei ji bus europine Taip

rankutem rankutem ner jo cia priprats pre gero gyvenimo
Juokiasi

tarka galite parsisiusti is lietuvos-- mazeikiuose gaminama jau amerikos elektrai paruosta (zinau, nes pati parveziau draugams kovo menesi, o dabar draugo mama siunciame pirkti ir mums!)… norejau is pat UAB "MiGiris" uzsisakyti, bet, kol kas, deja, neatsako i mano e-mail’a siusta pries gera savaite.
stai informacija: UAB "MiGiris"… Naftininku g.28-31… 5500 Mazeikiai… kazkur ir telefona turiu. jei noresite, rasykite…rasiu… o kompe adresas: http:/migiris.w3.lt