SKELBIMAI: ieskau, siulau, perku, parduodu ir pan.

2 Dazy: reiškia kita asaba tokiu pačiu niku Delfyje gyvena…būna giŠypsena

Ieskau chebros ir darbo, kuriame moketu daugiau negu 5.50$ Phoenix’e Labas

galiu isversti dokumentus, laiskus (ar siaip ka reiketu) is anglu i lietuviu arba is lietuviu i anglu… jeigu gyvenate atlantoje ar netoli, galiu verteja pabuti teismuose, pas daktarus ir t.t.
mokestis pagal susitarima. rasykite: [email protected]

galiu isversti dokumentus, laiskus (ar siaip ka reiketu) is anglu i lietuviu arba is lietuviu i anglu… jeigu gyvenate atlantoje ar netoli, galiu verteja pabuti teismuose, pas daktarus ir t.t.
mokestis pagal susitarima. rasykite: [email protected]

atidodu savo uosvene JuokiasiJuokiasiJuokiasi ei kas atvazjos paimt ir man vest nereikes dar danokesiu

Kiek sumokesi ir kur ja man kisti paskui reikes???

ir prabilo uosviene zmogaus balsu, ane?Nekaltas

siaip ieskau nuomotis KAMBARIO kur nors aplink Arlington Hts… nors nemanau kad is to mano skelbimo bus naudosŠypsena

Ir asLabas studio arba 1 bdr apartmentu <$700/men toje pacioje vietoveje.

Galiu nuliudinti, nes Arlingtone, 1 bdr butas kainuoja, apie 800 $ menesiui, minimum… Studio, galima rasti ir pigiau apie 700$ manau kokius, bet kad dar nemaciau ne vieno skelbimo tokio NekaltasLiūdnas, nors manes tokie ir nedomina MirktNekaltasCha cha

Ieskom kambarioko/-u:
isnuomojamas kambarys su atskira vonia (2BR bute). Graziam NYC priemiesty (40 min Metro North traukiniu nuo Grand Central), Westchester Cty.
Šypsena

Isnuomojamas dvivietis kambarys Rytu Londone (Leytono, Stratfordo, Leytonstono rajone) nuo rugpjucio 1 iki 11 dienos.
tel.: +447876433488 Regimantas

jieskau kas vaziuoja i anglija su fura ir pavezetu mane kaip anto vairuotojo pareigose. zinoma sumokesiu [email protected]
su pagarba iki malonaus

Ieskau zmogaus, kuris Rugpjucio 28d. skrenda I Chicago per Kopenhaga su SAS.

Rasykit i privatu.
Aciu

O tai kad as girdėjau, kad sitie bajeriai jau nebeveikia Nekaltas

Ieskau zmogaus, kuris siuo metu Siaures Airijoje, Portadown. Rasykit i privata

As Belfaste, Portadown keliolika tik myliu nuo manes. Cia gal greiciau pamatysi nei privat Cha cha

2 merginos issinuomotu kambari Hammersmith, London (Skubu…)

Ieshkau kas moka gerai megzti ar pazystate bei galite rekomenduoti mezgeja.Geriausiai butu is Brooklyn’o,Manhattan’o ar Staten Island.Aciu

AsDrovus

JO tiek pat kiek ir ashŠypsena
Tik, kad siulai per grazus ,kad pati drishciau megzti.
Anyway galime del interviu susitarti?JuokiasiJuokiasi