Skaniu pietu


Skaniu pietu

O cia pietus? Apakęs Cha cha

Na mano pietus bus ta kava… O pyragelai jums Liežuvis Cha chaMusu seimoje vakariene soti buna. O pietu dazniausiai net nevalgau

Gabriela Gėlė, priminei, kad pietu metas Šypsena Begu sildytis spageciu Liežuvis

Gabriela, įdingas maitinimasis Taip Šypsena Pietus socius reikia valgyt, o vakariene - tik lengva Šypsena

tai ne pietus sočius, o pusryčius Liežuvismano močiutė sakydavo: ‘pustyčius suvalgyk pats, pietus pasidalink su draugu, o vakarienę atiduok priešui’ Taip

vat ir dalinuosi su draugais Cha cha

aha Gabriela, o vakariene paskui tik SAU niam niam Niam niam Cha cha

kam rūpi, kad tai ydingas maitinimasis? Duokš čia Kanda Kanda

man rupi Pavargęs Cha cha

Nežinau noriu kavooos , bet ir tos negaliu… Oops Gėlė deja ir mano vakariene soti.Pas mane viskas atvirksciai.Pusrycius atiduodu priesui, pietus dalinuos, o vakariene suvalgau pati Cha cha

skaniai atrodo Niam niam

Gabriela, tu žiauri Cha chašitaip gundyti dirbančias moteris Kanda Kanda Kanda Cha cha

linksmesne Gėlė, kartais ir pas mane taip, pietus pamirstu pavalgyt. Cia erzinuos Mirkt

būkit žmonės, kraukit kas nors naują nuotrauką, kad šita iš monitoriaus dingtų Pavargęs, nes klaviatūrą gali “užtrumpint”, kai seilėm apvarvinsiu Pavargęs

Gerai, kad jau parijau- bandelių su mišraine Cha cha Niam niam

aš kad ir valgau dabar, bet vistiek tų pyragėlių labiau norėtųsi Niam niam Cha cha

Liežuvis atlekit- gausit realiai Cha cha

Siaip tai si fotografija geriausiu atveju tinka dienorasciui, o ne i viesa klubo albuma. siulau pasiimti su visais komentarais ir issinesti.

MArtynukas,kuo pvz sita nuotrauka( bite.lt/plius/bendravimas/klubai/2club.club_f_reviews/222.1 87405.228…-=(9045648 labiau tinka sitam forumui uz manaja ?