Skaniausi vyriski kvepalai...

Fui…Bicai, kaip priblevyzgojai…fui fui Ne Ne Cha cha dar pridėk neplautų kojinių kvapelį…

Memelyje gal kitos mados, ten kiti vejai pucia…Vienzodz - Bicas sako, Bicas zino Mirkt In vino veritas, in vodka spiritas Cha cha

Aš nekaltas Apakęs kai pro šal praeina Vyrai ‘tuomi kvepiantis’ galiu netyčia jam paskui nugrybauti…užsimiršus - toks užburiantis ir, sakyčiau, solidus kvapas Aš nekaltas

[/quote]

hmmm… ash kai pats nesolidus tai bent kvepaluz tokius naudoju-- tipo kompensuoju trukuma Šypsena o kokie moterishki jumi, dear crown, patinka labewsiai? Šypsena

Man skaniausi Armani GIO,va savo pupuliukui buvau tokius nupirkusi,jie mane varo is protOŠypsena

…ir neplautos kojinės! Gal ne visada? Aš nekaltas

Moteriški Apakęs tai kad čia apie vyriškus ‘skanius’ kvapus klausiama…Bus ne į temą.
Ką darysi, jei klausia Aš nekaltas Patinka visokie, neprisirišus prie vieno kvapo, ypač gaivūs KENZO
HUGO BOSS ‘Women’
Elizabeth Arden ‘Green Tea’, ‘5th Avenue’
Laura Biadziotti ‘Sotto voce’(atrodo toks pav.)

Skaniausi vyriski…Carolina Herrera For Men. Niu ir dar Hugo Boss Elements Aqua visai nieko.
crown, rasosi Laura Biagiotti Sotto voce. Bet mumei labiau jos Laura patinka. Kvapelis, prie kurio vis grizhtu.

Skaniausi yra mylimo vyro kvepalai, va nuo ju svaigstuLabasLabasLabas

ARMANI aqua (tiksliai neprisimenu kaip rasosi, bet tiksliai zinau kaip kvepia Šypsena ), is minios atskiriu ta kvapa…varo jis mane is proto

Niu,kadangi tingiu mislyt,kap jie ty rašos…Tai litevskai pasakysiu: Givenchy Red,da ty kokie tais mėlynoj dėžukėj(nu irgi Givenchy),JOOP`o "Apie Adomą" ty kažkas…Ai…

[quote]rookis rašė:
Niu,kadangi tingiu mislyt,kap jie ty rašos…Tai litevskai pasakysiu: Givenchy Red,da ty kokie tais mėlynoj dėžukėj(nu irgi Givenchy),JOOP`o "Apie Adomą" ty kažkas…Ai…

[/quote]

Kad nerazrinkau, rooki, kuo tu kvepi?? Apakęs