Skaniausi vyriski kvepalai...

“Sigar”(neprisimenu kaip teisingai rasosi pavadinimas)Aš nekaltas

tiksliu kvepalu neivardinsiu , bet labai megstu kai vyrai skaniai kvepia… Šypsena Gerai

MAN VISI VYRISKI KVEPALAI “KVEPIA” KMYNAIS Liežuvis BET PATIKO TIK VIENI ESTISKI SENAIS LAIKAIS VADINOSI LYG TAI “MIF” AR PANASIAILabas

Karl Lagerfeld "PHOTO"

Seksualūs, šiek tiek salstelėja ir kartu gaivūs, labai vyriški traukiantys prisiliesti Giorgio LaPerla “Touch” … JĖGA Gerai

be abejones kvepalu yra daug ir labai geru,tik deja viskas remiasi ipinigine israiska, va kaip skaiciau vieniem trainoj pusryciam geri o kitiems… taigi viskas remiasi i pinigus… o skonis pas visus yra.

Mano mėgstamiausi,jų tikrai nemažai turiu,pasakysiu keleta :
Davidoff "Cool water",
Hugo Boss,
S.T. DUPONT ,
CALVIN KLEIN ,
GIVENCHY “p FRESH”.
Bei dar keliata kitų.

O tu juos visus turi,ar tik Kristianoj pakvėpuoti mėgsti? Šypsena

Jeigu klausimas man, tai atsakymas - taip.
Labai mėgstu "kvepėti" tad tenka gan dažnai pirkti.Be to labai dažnai tenka gauti iš kolegų dovanėliu ir t.t.

nu man praktiskai visi ‘skaniausi’ yra CK (uzsikabinau uz “Escape”, taip ir liko), taip kad gali dovanot

[quote]
Ginger rašė:

Jeigu klausimas man, tai atsakymas - taip.
Labai mėgstu “kvepėti” tad tenka gan dažnai pirkti.Be to labai dažnai tenka gauti iš kolegų dovanėliu ir t.t.
Tai jeigu jau eitum manosios širdelės ėst - Hugo Boss prašyčiau padvekti/ Šypsena

[/quote]

[/quote]

Sutarta Mirkt

Tik kažko nepastebiu,kad būčiau asmeninę žinutę gavusi,gal ne ten nuskrido išdykėlė? Šypsena

mumi tada sutampa opinion’ai Šypsena ash va jau kuris laikas tuomi kvepiu Aš nekaltas

Mano topas
1.THERRY MUGLER AngelMen
2.DAVIDOFF Good Life

O man skaniausi vyrishki kvepalai, kau vyras kvepia tikru vyru Mirkt ( tik su salyga, kad nesmirdetu Cha cha )

O jei rimtai , patinka kai vyras kvepia Antonio Banderas Diavolo.Tikrai geras kvapas! Vyrai siulau pabandyti.Kvapas malonus, neerzinantis Blogai

Chisto vybrit,slegka pjan Cha cha shtai tikro vyro portretasCha chaCha chaCha cha
Kvepalai - skonio reikalas.Kas kam patinka(vieni megsta gaivu kvapa, kiti saldu…)
Seksualiausius kvepalus uz priimtina kaina gamina vokiechiaiŠypsena
Jei kvapo sudetyje yra muskuso ir vaniles, vadinas abiems geraiCha cha
Muskusas zadina moters NORUS;Vanile veikia vyrus.Ir tiems kvapams (posamonyje) negali atsispirti mazhdauk 70 proc. vienos ir kitos lyties atstovu.Va tokia idomi statistikaCha cha

Aš nekaltas Apakęs kai pro šal praeina Vyrai ‘tuomi kvepiantis’ galiu netyčia jam paskui nugrybauti…užsimiršus - toks užburiantis ir, sakyčiau, solidus kvapas Aš nekaltas

Tikrus vyrus puošia užtinusios akys, apželusi barzda, degtinės kvapas…Mirkt