SK baras 7

Nu tai lygini bene geriausia dyzeliuka su visais kitais benzinais… Tenka keleivio vietoj E60 3.0D pavazinet, tai tikrai gerai, uzskaitau sita, Gerai ale negali visi tik bmw vazinet, o vat daugiau tai visokiu tu dyzeliuku… beje, kolega vazineja tokiu paciu E60 tik 3.0B, tai vidurkis ant kompo nepilnai 11 litru rodo, o as irgi galvojau, kad kazkur ties 15l turi but. O vaziuoja tikrai smagiai…

o tai nafig jį pakeitei ??? Nekaltas

per ne pilnus metus virš 50000km buvau padaręs ,ne furistas bet kilometražas susidarė Šypsena
norisi sąlyginai važiuojančios ir kibirais nerijančios mašinos. pvz turėtas e46 3.0d mane pilnai tenkino ir trauka ir sąnaudom Šypsena

Naujesni benzai jau neima po 15l, jei neskaiciuoti dideliu dzipu ar ten kokie extra su 3.5 kubaturom. Šypsena O jei ima 12 pries 9 dyzelio - ai, ne kazka tas skirtumas, jei furistu nedirbi…

na jo, bet normalus benzas mieste kokius 15l paims. tokios pat kubatūros dyzelis 10l. sakau man daug kas atsiremia į benzo/dyzelio kainas Šypsena

O man visos masinos, kiek buvo (kol kas) - tik ant benzo. Šypsena Tai nebutina pirkti, kur 20 l/100km srebia. Šypsena

jau nepamenu kaip benzininis variklis veikia Cha cha benzas daug kainuoja Blogai

Kam tas dyzelis, kai yra benzas Cha cha

iš lexus IS’as, nemažai važinėta, vietos nerasta. nors tai ne pagrindinis minusas. dyzelių automatų nėra, va čia džapanidzės prašovė Blogai ir visgi renkuosi vokišką kokybę Cha cha

dar lexus turetu i sita chebra isirasyt Šypsena

ziuriu dabar lazio - juventus. pertrauka. reklama. nauja kia rio reklamuoja. “con klima, radio…” ApakęsJuokiasiJuokiasiJuokiasi tai bent dziaugsmas dzux’ui butu nusipirkus Juokiasi

Pilot

santa barbara ten, o ne bankrutuoja, kitajozai pajams ir vėl viskas suksis kaip buvęLaimingas

Gerai bet ji turi būti graži Cha cha

na vkus i cviet druzei nietLabas man asmeniškai gražų bėemvė tik dabar pagamino, bet jo kaina tokia, kad dar čiut čiut dadūrus išeina Panamera, tai gal nx tas bėemvė… Cha cha

o jei vertinimas vien pagal išvaizdą, tai dabar aš neturiu ką pasakytNeCha cha

bankrutuoja Cha cha
o šiaip yra daiktas patinka arba ne

Taugi su masina nereikia myletis, su ja reikia vazinet Šypsena

iš saab išvaizdos Juokiasi

o kas su saab negerai?

tu irgi gali savo patirtimi pasidalintTaip nes vis dar kaip šyzikas atrodaiBlogai