SK baras 7

Skambutis:
-Atsiprašau, čia Senjoras Rodas? Aš čia jūsų vieno šiaurinio dvaro valdytojas.
-Taip, Rodrigesai, čia aš, klausau.
-Nu čia aš skambinu dėl… Atsimenat tą jūsų papūgą Floberą? Nu tą kur labai protinga? Tai va, jis numirė.
-Kaip numirė??? Ką Floberas, aš už jį 200 000$ paklojau, ta papūga Europos čempionė, kaip Floberas numirė?
-Nu suprantat, jis palesė dvėselenos ir numirė.
-Ką, kur kokios dvėselenos? Kas jam davė dvėselenos? Tu davei dvėselenos?..
-Ne nu, atsimenat tą jūsų ristūną Bucefalą? Tai va jis numirė, papūga palesė ir…
-Pala, pala, kaip?.. Tas , kur aš už jį 2mln. mokėjau? Bucefalas numirė? Kaip jis galėjo numirt?
-Nu suprantat, jis tempė cisterną su vandeniu, cisterna buvo labai sunki, jis neišlaikė ir numirė…
-Ką? Kokią cisterną? Ristūnai neturi tampyt cisternų, ko jis po galais tampė tą cisterną jobtvaimat…
-Nu suprantat, cisterną jis tempė, nes mes gesinom gaisrą.
-Jobtvaimat, kokį dar gaisrą?
-Nu suprantat,jūsų namas degė, nuo žvakės užsidegė užuolaidos paskui visas namas ir…
-Tai tu nori pasakyt, kad nuo vienos žvakės užsidegė visas namas, ir ką sudegė?
-Nu, taip.
-O tai velniop tu uždegei tą žvakę?
-Nu tai kaip, ka… Nu laidotuvėm.
-Pala, bliamba, kokiom laidotuvėm?
-Nu jūs tik nesijaudinkit, suprantat, jūsų žmona naktį nėjo pro
duris, tamsu buvo, ji lipo pro langą, aš pagalvojau kad vagys, paėmiau
tą jūsų golfo lazda, nu tą pamenat "Tailor Vait 2600", kaliau jai per galvą,
nu ir numirė…
PAUZĖ.
-Rodrigesai, jeigu tu sulaužei tą lazdą,tai tau ****EC!!!..

vienareiksmiskai sakau TAIP!!!

nei vienas is musu taip nesugebetu, ne nebent Volandas Cha cha

http://www.delfi.lt/news/daily/hot/ant-grandines-besisupantis-suo-akro
batas-tapo-interneto-sensacija.d?id=54857781

gera dresuraŠypsenaGerai

Dar daugiau pasirinkimų atostogoms Gerai

http://verslas.delfi.lt/automoto/ryanair-nuo-geguzes-skraidins-i-kipra
-ir-malta.d?id=53957249

pritariu TaipJuokiasi
p.s. kai buna Elikuose, is mano balandziu batona atimineja…Piktas

Įdomu - jūs leidžiat savo vaikams žaisti kompiuterinius žaidimus? Ar kontroliuojat kokius/kiek laiko?

kad tam video jo galima sakyt negydo.isjunk kompa ir ties tuo visas gydimas pasibaigia.
Palygino pradzioj su narkomanais (taikliai kas be ko) ir as noreciau paziuret kaip jie narkomana tokiu pat metodu gydytu.Tas pats kas narkosai su svirkstu rankoj sakytu - nesibadyk.
Vaikui visu pirma reikia alternatyva pasiulyt,kazkuo uzkabint,o cia kompa isjunge ir isivaizduoja maza pergale pasieke.

paziurejau visa klipa tai tikrai sunki stadija pas at vaika, nzn ar isgydys dar ji nes visiskas psihas jau…

Jau pasveikinau Cesca, dvi minutes po dvylikos, vis ta snukiaknyge su savo priminimo irankiais Nekaltas

shrnz, su gimtadieniu Alus

vasarį 3 metai kai apsigyniau disertacija ir pasidariau dr. Cha cha bet dar tik 6 mėnesis kai esu tėtisDrovus

nu kam tu išdavei, dabar nebeturėsiu argumentų prieš Vilniaus ponąNežinauŽliumbiaUžsispyręs

Nesu kažkoks autoekspertas, tačiau pats principas - jei visi perka, reiškia geras - abejotinas.
Jeigu visi perka maistą maximoje, tai nereiškia, kad maistas ten yra geras. Šypsena

esmė jog dyzelį aš gaunu visada, o benzo ne. ką čia skaičiuot? būtų svarbiausia sutaupyt ne būtų 3.0d varikliai ir kitokie automobiliai visai. na o dėl 1,9tdi tai Lietuvoje man rodos jų daugiau nei pagamino. na bet manau šitas variklis jau legenda tapo. šiaip toks klausimas, jei perka žmonės reiškia geri tie varikliai?

Benziną taip pat galima skaičiuoti ne degalinės kainomis. Be to, jeigu jau svarbiausia sutaupyti - galima mąstyti ir apie dujas, važiuojant 50k į metus.

O šiaip RK labai teisingai parašė apie 1.9 tdi kaip pas kaimyną.

skaičiuoju ne degalinės kainomis Šypsena
o dėl būklės tai taip, dyzeliai labiau nujoti. na čia jau ką nupirksi tą turėsi

Taip, 2007 berods Taip Na bet esme tame, kad jei vazineji apie 25.000km/metus kai didele dalis statistiniu lietuviu, tai jau dyzelis/benzas islaidos labai vienodeja, lyginant salyginai didesne pradine kaina, didesnes ridas ir prastesne bukle (naudotu). Bet nepaisant to, lietuviai skrupulingai nurenka visus vokiskus taxi ir darbinius arkliukus, prabegusius daugiau 300.000km. bile dyzeliukas tdi kaip pas kaimyna, ir mazai jama. Nesvarbu, kad po ten viskas byra. Šypsena

Del idomumo paziurejau, BMW http://www.bmw.lt/lt_rb/en/newvehicles/5series/sedan/2010/showroom/gal
lery/5-Serijos_kainorastis_09_2011.pdf

BMW 530i 200kw, vidurkis 7,6 l, kaina 164.500 Lt
BMW 530D 190kw vidurkis 5,7 l, kaina 175.700 Lt

Grubiai 2l/100km sutaupymas. Tai kad susilygintu kaina, vos ne 100.000km reik pralekt, kad ant 0 iseitum.

aisku, su naudotomis jau ne toks kainu skirtumas, bet tada kitos bedos, kai pasiimi daug nulekusi dyzeli… o dyzelio ir benzino kainos vienodeja, tai dar maziau pliusu…

Nu 50.000km tai tikrai daug per metus, jau verta ziuret ekonomiskesni varianta, bet kaip lietuvai tai sitas vidurkis labai didelis.

tu važinėjai matyt su modeliu nuo 07m, tas tai taip ~11l
benzai 3,0i eina nuo
2003-2005m ~14l
2005-2007m ~13l
ir po 2007m ~11l
o bet tačiau po 2007m faceliftinės ir pakainuoja Cha cha

emigrantas aš, todėl ir norėjau parduot, dėl ko gailiuosi dabar. reikėjo su ja važiuot ir vargo nebūtų Šypsena
buvo paskutinė diena kai baltarusai pirko mašinas prieš muito pakėlimą, tai taip ir gavosi jog pardaviau.