Šiuolaikinis jaunimas: forsai, neformalai bei nekaltieji

Šiuolaikinis jaunimas: forsai, neformalai bei nekaltieji

Esu toliarantiškas žmogus, todėl toliaruoju visus , bet nepakenčiu forsų elgesio.Tiesiog pikta žiūrėti, kai tyčiojasi ir žemina kitus , už save silpnesnius.
Neformalai? Normalūs žmonės, turintys idomias pažiūras į gyvenimą, mitį, pasaulį, žmones, t.t…
Ai, dar apie forsus. Aš išvis juos nelaikyčiau žmonėmis.Manau, kad tie "tikrieji " forsai yra ne žmonės, o žmogystos ir apgailėtini padarai.Nors man jų gaila,…

Man pvz fasistiniai skinai yra daug blogiau uz forsus.
Sakykim forsai man nepatinka, bet tai as negaliu nieko pakeisti.
O kodel rozinia spalva gali rengtis butinai pagal jusu issireiskima - "fyfa"?
O kaip kazkas man sake, juk "fyfos" irgi neformales, nes kai per daug tai jau tikrai neatrodo kaip "paprasti" zmones.
Ir is viso kam kazka spaust i kazkokius remus, visi yra skirtingi.

Beje, kas yra tie nekaltieji?

aš manau kad šitas susiskirstymas yra blogas dalykas, nes jaunimas nebeturi savo individualybės ir šiaip baisu eit gatve ir matyt kokius forsus, nes žinau, kad neliksiu neužkabinta. manau kad geriausia yra nepriklausyti niekam, tada esi įdomesnis…kartais pasižiūrėjus į kaikuriuos pažįstamus ir jų asmenybes, kurie labai nedera su savo stiliumi. kartais manęs klausia, gal aš norėčiau dizainere būt, bet aš atsakau, kad aš norėčiau, kiek įmanoma būti savimiMirkt. taigi nepraraskit savęsLaimingasDrovus