Šiuolaikinio meno centras

Smic daznai ieskau info apie siuolaikinius menus ir tenka reget organizacine dali kuomet ruosiami koki projektai ar parodos Girtas SIAIP LB MIELI zmones ten dirba… Buwo galimybe gauti kuratores darba zilinsko galerijoj pries pora meteliu. Taciau… Nesusigundziau kazkodel… Kazkaip laiko stoka…

niekad nebuvau, bet traukia apsilankyti.

buvau praejusi savaitgali, taciau nebuvau suzaveta, kazkaip buvo ir geresniu parodu. ypac man patiko praeitu metu meninku video ir muzikos darbai

dažniausiai surandu ten ką nors tikrai įdomaus, ypač patinka instaliacijos ir video rojektai, o labiausiai įsiminiau labai senovines vestuvių foto, tik vienas “bet”, visų žmonių veidai buvo tie patys, skyrėsi tik rūbai Geraitiesa, prisiminia dar vianą šmc šifravimo variantą : ***o malimo centras Juokiasi, tik tai netiesa Cha cha

man smc nepatinka, ir tas sifravimas ‘****o malimo centras’ man labiau patiktu, nes meno tose parodose neizvelgiu, didziai apgailestauju. Trys ikaltos i siena vinys ar uzrashyti skaiciai man sukelia ne susizavejima, o nusivylima zmoniu poziuriu.