Šiuolaikinio meno centras

Fanatsy, nereikia lia lia Šypsena bent jau as tai to negirdejau…

su klausimu as, gal kas nakvojot sianakt (spalio 10-11d) SMC?
l.idomu kokie ispudziai, nes wat nzn ar varyt man ten ar ne Nežinau (tiksliau l.noreciau, bet nerandu su kuo…)

išgirdus tiek komentarų [ne tik šioje temoje] reikės pagaliau apsilankyti, kai tik atvažiuosiu

mh. Kai kurios parodos tikrai žavios, dauguma. Bet buvo ir tokių per daug beprasmiškų kaip šiuolaikiniam menui. Suprantu - skonio reikalas. Bet iš to meno kartais būna per daug išsišaipoma, kai ekranuose rodomas vaizdas beprasmiškai juda ar pan. Nors kol kas esu teigiamoje pusėje.

Na siaip SMC gana apribojes veikla, o konkreciau apsiribojes vien pseudomodernizmu ir visiskai neatspindi siuolaikinio lietuviu meno. Kitaip sakant pavadinimas realybes neatitinka.

ojojoi, tikria labaio fainos parodos…visada idomu ten nueit Taip, o be to mane nemokamai ileidzhia Liežuvis Flirtas

o kiek ten bilietas kainuoja? Nekaltas visai ydomu butu apsilankyti Flirtas

o kiek ten bilietas kainuoja? Nekaltas visai ydomu butu apsilankyti Flirtas

labahj nereali paroda yra dabar.3 viename viena ish ju Gediminas Akstinas “mokytoajs”(mano mokytoajs Mirkt )siulaw visiems aplankyti…

SMC rules Juokiasi Juokiasi Juokiasi

Aha, mumi tai tarp paskaitu kai laisvo laiko turi, tai nubega suvalgyti Chilli sliubytes… niam Niam niamA siaip tai tokia Gerai muzika groja… ir dar tas barmenas… vis niuniuojantis… Laimingas

jo parodos buna vertos demesio Taip Gerai

…prisipazinsiu…seniai bebuvau apsilankiusi ale…kiek kartu uzeidavau…jei ne visos parodos, tai didele dalis palikdavo ispudi…toki…kuri atsimeni isejusi pro duris… Šypsena

na seip ten lankausi labai daznai, ir stengiusoi ateit i kiekviena naujos parodos atidaryma Šypsenana paskutiniu parodu atidarymas nesukele labai man dideliu emociju ri susizavejimo, buvo daug geresiu

Buvau vieną kartą, tik kažkaip nesusimokėjau Drovus ir kažkaip niekas netikrino… O įspūdžiai tai labai geri Gerai

buvau daug kartu… puiki vieta ir vienam nueiti ir su draugais ir siaip laika praleisti…

Nueinu į kiekvieną naują parodą. Dažniausiai po 2-3 kartus net, nes visada pamatau butent man artimo ar įdomaus ir noras sugrįžti lieka. Bet dažniausiai ateinu po atidarymo, pažiūriu viską ir “kramtau” kas patinka, na ir likus keliom dienom iki naujos parodos ateinu vėl, pažiūrėt į viską jau kitaip. Užpraeitais metais labai patiko “kas yra svarbu?”.Praeitais- video paroda, neprisimenu kaip vadinosi… Tik video buvo, geru video… Buvau į tą parodą 4 kartus nuėjęs. Gal kas turit kokiu tokiu video kompaktuose ar dvd?

dazhnai uzheinu. man tik nervina tos budetojos ble uzheini i sale tai zhiuri mastai o jos paruskaja tarpusavy waro ant wiso pastato… nervina… ypach wat paskutinei parodoj tai manew uzhmushiu tas budetojas…

Taip Juokiasi tai jau tikrai Baisukita karta uzmusk ok Cha cha