Siunta ish Lietuvos i Airija apie 40-60kg. Kaip saugiausia ir pigiausia?

Siunta ish Lietuvos i Airija apie 40-60kg. Kaip saugiausia ir pigiausia?

Gal yra kas siuntes kazka panashaus tokio svorio, dydis apie 0.5x1m?

Susirast kas vaziuoja i Airija ir per juos perduot.

Dabar svenciu metas, daug zmoniu gryze i lt, manau , be problemu rastum.

Galiausia betkada per tolimuju reisu vairuotojus.

cia prie to pacio as irgi paklausiu del siuntimo DrovusMirkt
ar tiesa, kad airijoj gruodzio 9 d. buvo paskutine diena, kada pastas galejo priimt paskutinius siuntinius i Lietuva? Nekaltas
as susivelinau, ir mano seimyna db gaus gerokai paveluotas dovanas, nes pastas tik po nauju metu kiek zinau vel prades dirbt Užsispyręs

Buvo nustatytas terminas, kada pastas garantuoja pasto siuntu persiuntima iki kaledu. Dabar nepamenu i uzsieni buvo lygtai 9 d , vietoje atrodo iki 11 d.
Mes ir pavelavom issiusti Drovus

O del temos autoriaus - lektuvu nepavyks jos persiuti, nes yra leidziama 15 - 20 kg, o visa kita bus antsvoris, uz kuri reikia daug primoketi.
Zinau, kad zmones vazinejantys i UK automobiliu parsivaryti - veza kaleivius ir siuntinius, bet siuo metu neturiu numeriu.
Manau pagal skelbimus pasiziurek…
Vieni pusbroliui atveze masina i Airija ant tralo (Birr miestas, nors manau kad galima siunta pasiinti belekur, nes ju marsrutas vistiek eina nuo kazkurio uostamiescio), jie gal galetu padeti. Firma randasi Marijampoleje.

Lektuvu imanoma viskas, tik kaina didoka. Butu kaip cargo.
Gal kas zino firma ar zmones kurie veza automobilius ar krovinius i Airija? Is anksto Dekui!

PS: nera skubos siuntinys sausio-vasario men.

uzeik i www.langas.lt ten buvo skelbimu, o as kiek veziau tai per furistus. tase 30 euru. kitas parveze uz 50litu.

Ten buvau, nieko gero neradau.
Beje turejai omeny www.langas.net Mirkt
Jei kazkas zinote mestelkit man telnr ar e-maila i Prvt

0037065027613 Algis(vairuotojas), 0037069947020 Jonas (firmos direktorius, jo firma daznai veza i Airija krovinius) Marijampolej yra parde “Mikro visata” anksciau buvo Gedimino Kauno gatviu sankryzoj, pardavejai turi tel. nr kur vaziuoja vairuotojas kas savaite i Airija, pasiskambink i informacija ir gausi tos pardes tel. nr. pasiskambinsi ir pasiklausi pati nereiks ne vaziuoti niekurTaip

Didelis aciu!

Sveiki, jei kam reikia siusti i Lietuva is Airijos ar atvirksciai, galesiu parasyti telefona zmogaus, kuris tuom uzsiima. Tam rasykit i private. Siunciu beveik kas menesi, tikrai saugu, kelionine tase kainuoja 30 euru, gariunine 50 euru Cha cha

o ko jau i privata? dek viesai ir vsio, kam reiks matysTaip

30e tase, ir 50e uz gariunine Apakęs brangu. O jei mano “tavaras” butu apie 60kg kazkur 500x500x1000mm tokio dydzio. Kas tada gautus, 100-200eu? Ne daugoka!!!

hmm… ar gali kas man apytikria kaina pasakyt?

Tiesiog siulau pasiskambinti. Vytautas 085-1182425