Siūlykite idėjas

Siūlykite idėjas

Foto patalpintas naujas logo. Kadangi dabartinis logo jums nepatinka, siūlome kitokį ir laukiame jūsų nuomonių bei pasiūlymų.

sitas tinka, nors ideja buvo netokia bet sitas neblogas Šypsena tik nominalas euru labai mazas Nekaltas

bent jau man asmeniskai tas $ zenklas melyname fone labiau prie sirdies Gerai

I galerija idejau keleta paveisliuku finansu tema. Gaila tik, kad ju originalus dydis tik 128x128. Gal pridejus dar ka nors iseitu kas nors…

Idejau dar keleta variantu i nuotrauku skyriu, paziurekit gal tiks Laimingas

Nežinau, bet iš visų varijantų man labiausiai patinka dabartinis logotipas Laimingas, tik po ta dolerių krūvele, pagal dabartinį dizainą, reikėtų nupiešti dantytą, storoką, šv. žalią aukštyn kylančią kreivę. Andrius_S Labas

IMHO, Ideja gera ir dabartinio logotipo, taciau labai ispalukes vaizdelis …

O man logotipas visai patinka . Toks senovinis Cha cha kazkuom “mielas” =]

Na wa ir ash imechiau kelis logo… Kazhkuriam komentare nepamenu kas lito prashe Šypsena tai imechiau… Del tos zhalios riebios ir dantytos kreives taip pat pabandysiu paieshkot Šypsena

jo, dabartinis logo isplaukes biski…

visikai tau pritariu… nerimtai atrodo…

nu nelabaj ir as pritariu Blogai

pritariu. tik pakeisciu i eurus Šypsena ir prideciau euro zenkliuka. ir a-la monetu blizgesi nuo shviesos Cha chap.s. cia rimtai rashiau jei ka Laimingas

per maza nuotrauka ir labai neryski, gal paieskokit kazko, kas labiau kristu i akis? nes cia labai jau skurdziai Šypsena

Jo kitokio reikia