Siulau

Siulau

Tai va, siulau toki dalyka. Kiek matau organizuojami mitai(,bet nesupykit nevienam nebuvau,todel objektivei spresti negaliu)mano nuomone jie nera konkretus. Taigi noreciau pasiulyti organizuoti toki susibegima,kuriems patinka transas, hausas ir panasiai. Mano nuomone, vienu ir tu paciu paziuru zmoniu susibegimas butu idomesnis.
Na cia tik mano nuomone Šypsena

o ce visai miela ideja… Šypsena meetinames Reset’e Šypsena

;p

Neavarbu,kur svarbiausia tai,kad susirinktu zmones kuri suprastu vies kita.

geras paiulymas but idomu

kad tik tas pasiulymas ir nevirstu vien tik pasiulymuNekaltas

o siaip ideja geraTaip

o cia tai nebloga vieta butuMirkt…nes jauciu,kad gali tekt vienai kulniuot steve’o klausyt,tai pora bendraminciu nepatrukdytutTūsas

he na matot… kad ir ok ne reset’e miela bootu pamatyt tuos su kureijs ce diskutuojam Šypsena

taigi nuo visu priklauso, kad tai neliktu tik pasiulimu.

O siaip siulyciau,kad ir si savaitgali,ka nors organizuot.

nagi organizuojam Šypsena tik kazko mazai ce musu pasireisjkia Mirkt

niu tai apie si savaitgali resete kalba ir einaLiežuvis…bent jau as taip manauNekaltas

o tai reset jau atidarytas…? as apie toki ir visai nezinojau, bet lyg reikejo siandien man ten i atidarymo spaudos konferencija nueit (nenuejau Drovus), tai maniau dar tik atidarys… a kokia ten muzika…? jusu? Šypsena

gal jau visiAngelas

siaip tikekimes,kad ne visi.
Taigi,kas jungesi prie "minties"? Beto juk ne draudziama ateiit su draugais, kurie net nenumano apie " BANGA".

sestadieni atidarysLiežuvis…o jusu kokia muzika?ne tokia kaip musu?Nekaltas

Na tai lau, kaip ir liudina. Matau,kad tikrai gali virst tik pasiulimu. Beje juk galima rengt netik Vilniuj, galima netgi gamtoj vidury Lietuveles,beje anksciau nekildavo tam problemu. Šypsena

jungiuosiTaip

Dekoju uz prisidejima,malonu,kad nors vienas zmogus jungias, taigi belieka nusprest kur ir kada.

tai gal si sestadieni,reset clube,kaip tik neturiu su kuo eit,bent kol kasDrovus