Siūlau čia sukurti tema \"Baras Pašalinkim moderatorių\"

ciulpk man ir ziurek i akis manu tikrai tada suprasi kaip as j…

hmmm ar ne per toli mane siuntineji?..a? beje, su keliom rankom berasytum, gramatika cia visiskai ne prie ko.

p.s. ten kur tu mane pasiuntei visai neseniai buvau…Nekaltas ir visai ne pro sali butu pakartoti… bet va kas del daunes tai tikrai abejoju…

pala pala - o pas tave yra ka ciulpti??? kazkaip labai abejoju

tai va nebuk daune ir skaityk be klaidu nx zertva

siap abejoju ar tau visas i burna tilptu bet nesigirsiu =-)))
kiek man zinoma jis didesnis nei pas tave oi atsiprasau tu jo is vis neturi zertva aik nx viena

Juokiasi zinom zinom mes tokius, kurie shitaip moka girtisCha chaCha chaCha cha belieka konstatuoti ganetinai draudu fakta ir pareiksti uzuojauta - vis tik greiciausiai ciulpti nelabai yra ka…

per sita fakta kuris pagal tave yra teisingas nx as neturu dabar per kur nusisisioti
tau ciulpt nera ka tu teisi nes tu kaip ir neciulpi yra ks ciulpia ir be taves zertva o ka ne tavo reikalas

Cha chaCha chaCha cha uzuojautaTaip

tau nes kaip tik tu jo ir neturi
jai nori mano pamatyt teks vis tiek susitikti

Beje, o jūs galvojat, kad sukūrę barą ką nors išspręsit? Juk bus eilinės pjankės, visi išlūš, o ryte rėkaus, kad vakare visai nieko negėrė ir problemos padvigubėsNekaltas Alus

ak dekinga uz uzuojautaCha cha as tiesiog suzaveta tamstos jautrumuTaip
tik va man labai idomu… kiek tos drasos ir naglumo liktu susitikus…Cha chaCha cha

tiek kiek jo reiktu man
bet niekad nesuzinosi
nebent atavziuotum ir nuciulptum

va va - apie ka as ir kalbejauCha chaCha chaCha cha drasus ir sustras, kol pasislepes
JuokiasiJuokiasi

Ech… kodėl nori atrodyt blogesnis, nei esi? Tau netinka Ne

p.s. pasiguosiu mūsų bendram pažįstamui iš Vypress [.] Liežuvis

alia kazkaip gerianciu cia neraCha cha
nebent tik niekaip neissiblaivantusCha chaCha chaCha cha

Va va, ką aš ir sakau - baras visai netinka! Bo bus vieni bespridielai Piktas Tokiems rimtiems klausimams spręsti reikia rimtos temos ir rimto pavadinimo!
Siūlykit varijantus… Nekaltas

Reikia naujo pavadinimo? Siulau "Paskandink moderatoriu aluje" Laimingas

siaip tai siulau sudaryti grafikeli - kas savaite (na ar kas kelias dienas) vis kitas moderatorius visaip kaip linciuojamasCha cha buvo cia kazkur saraselis sudarytas… labai praverstu…

Nea netinka Ne Neekonomiška. Prireiks labai daug alaus. O be to kai kas gali predėt inventorių gadint… Liežuvis

todel kad man riek tokios pacios sutros o ne tos pas kuria atvaziuoji ir gaunas suns papas