Siūlau čia sukurti tema \"Baras Pašalinkim moderatorių\"

Teisybe, susimastykit Taip

Be paklausos butu tas baras,nes moderai yra NEšALINAMI…Liežuvis.Ta prasme, iki gyvos galvos GeraiCha cha.

Nu nevarykit Dievo i medi Mirkt Turiu, turiu as savo mobiliaka JuokiasiJuokiasiJuokiasiCha cha

Jus turbut manote, kad as pulsiu paneigineti, kad pas mane klaviatura neatvirksciai guli… Deja, deja… Ir klava atvirksciai guli, ir mauzas apverstas, ir monikas i kita puse nusuktas… Cha cha

[quote]Piano rašė:
Be paklausos butu tas baras,nes moderai yra NEšALINAMI…Liežuvis.Ta prasme, iki gyvos galvos GeraiCha cha.
[/quote]

"-Gde dolžen nosit nož moderast?"
"-V spine! PiktasKandaGeraiBaisu"

CoolCha chaCha chaCha cha

O kodėl BARAS? Nekaltas Gal geriau koks POSĖDŽIŲ KAMBARYS?.. nes bare Girtas rimtų klausimų neišspręsi… NeLiežuvis

Tai jeigu jau baras Girtas, kur "chierkos" Apakęs
murrr, ipilk - Taurė

JuokiasiJuokiasiJuokiasi

Po tokio bariuko kiekvienam moderatoriui reiktu statyt bent po viena paminkla ir minet tik geru zodziu Taip

Nu man atrodo cia gausybe zmogeliu, nes visiems patinka Banga.lt tokia kokia yra… Drovus

Blogi blogi moderatoriai istlynė mano temąLiūdnas O aš tik norėjau paklausti ar dažnai siunčiate ką nors nx? Žliumbia Begėdžiai… Važiuosiu į StrasbūrąTaip

jai rimtai tia kurkit foruma meetai pazesimar jis prigis?
kiekvieni daro savo meetus btu daug draugiskiau ir idomiau jai darytu vis bendari bet tuo paciu atskirai
na kuriam sikna islaizyt kad taip padarytu ?

meetas.banga.lt

manau padauget meetuose lankytoju ir saip baga labiau ostu

dp21 Nekaltas kas tau yra? Nekaltas Tu kažkaip keistai kalbi…

A… žinau - reikia Taurė Gin`Gėlė ar dar esi? Palaikyk kompaniją, bo aš čia nieko nebesusigaudau…

neaiskink man svarbiasuai snket o apie ka nesvarbu
juk jsu moterys tai sugebat tik nesuprntat kai kiti tai daro

ne tu viena cia nebesusigaudai…NekaltasNekaltas

[quote]
dp21 rašė:
neaiskink man svarbiasuai snket o apie ka nesvarbu
juk jsu moterys tai sugebat tik nesuprntat kai kiti tai daro

na, kad tave kas nors suprastu, pradziai istaisyk gramatines klaidasCha chaCha cha
nes bandant suprasti ka nori pasakyti vis tik pastangu reikiaJuokiasi

Jatuz… kokie mes pikti… Girtas Nu šnekam šnekam Taip gal kaip nors susišnekėsim Mirkt Aš pažadu būti laaaabai supratinga Flirtas

aik tu nx zertva daune tu as rasau su 1 ranka
mokinkis skaityt be klaidu suka
juokis nx nes turi 2 rankas
2
tai kad jai priverciau tave dar karta isiskaityt ka parasiau nelaikau to durnumu

[quote]
aurorav rašė:

JuokiasiJuokiasi