Šis tas naujo apie lesbietes ir ne tik...

Kartais emu manyti, kad zmones kartais pameta prota Nekaltas
negi as taip viena manau?

visu pirma, Freud’as - tera klasikines psichoanalizes savininkas, tuomet si jo teorija nera joks konkretumo ar kazko irodymo pavyzdys.
siaip ar taip - manau homofobija, kurios sitoje temoje uztektinai radau - tik dar vienas lietuvisko menkavertiskumo pozymis…
ne prie ko: kas is to, jei mes juos pasmerksim?

Man patinka tik moterys,o vyru kunas kelia sleikstuli.Tai reiskia priklausau tam 20 proc,kuriems patinka TIK moterys.Reiskia,kad priklausau seksualinei mazumai.Tik nemuskit,kad as ne toks kaip daugelis,kad man patinka tik moterys.Tik nediskriminuokite.As viska prisipazinau,dabar mano sazine svari:]

kad kartais kai kurie pameta - tai cia as tikrai sutinku su Tavimi Mirkt

Kieska: tai taip iseina Taip jei mes ziuresime i si teksta, kaip i fakta.
Rita: smagu rasti bendraminciu Mirkt

na, del biseksualumo,tai gal ir nelabai ka pasakysiu, bet kad gejai labai saunus zmones,tai galiu ta patvirtinti Šypsena labai saunus, visada linksmi (dauguma) ir, manau,kad tai pliusas jiems Šypsena

Ir man teko kažką panašaus girdėti ar skaityti, kad visi žmonės iš prigimties biseksualūs, tik psichosocialinė aplinka, tradicijos paveikia taip, kad žmogus ima rinktis vienos ar kitos lyties atstovus. Iš ties aš pritariu šiam faktui, ir nėra ko gėdytis ir neigti. Be to, šio mėnesio žurnale "Psichologija Tau" skaičiau, kad žmonės, ypač vyrai, netoleruojantys ar net agresyviai nusiteikę prieš seksualines mažumas, patys giliai viduje slepia homoseksualizmo užuomazgas. MirktBuvo atliktas eksperimentas, dalyviams rodomi lesbiečių ir gėjų seksualiniai aktai, ir netoleruojantys homoseksualistų vyrai ypač susijaudindavo (tai užsiksavo prietaisai), pamatę besimylinčius gėjus, nors po to teigdavo, kad tai jiems jokio įspūdžio nepadarė.
Iš ties nesuprantu tų, kurie taip priešiškai nusiteikę prieš homo-trans- bi-seksualus. Paprastai jie - labai talentingi žmonės, ekscentriškos asmenybės. Argumentas "taip gamtos surėdyta", "jei visi žmonės tokie būtų - išmirtume" yra mažų mažiausiai kvaili: pirma, visižmonės niekada nebus homoseksualai, antra, gimstamumas yra ir taip per didelis, trečia, niekur nėra paminėta, kad vyras būtinai turi jausti potraukį moteriai ir atvirkščiai - net Biblijoje yra daug tematikos apie tos pačios lyties atstovų santykius.

Kava

wo bleen! Apakęs o me jau buvo itikejus, kad cia is pirsto lauzta. Kietas

chm keista…bet tada as tikras lezbiete nes be panu negaliu gyventNekaltas
siaip visa sita teorija man atrodo keista,o froidu tirkai neverta remtis froidas aplamai viska susieju su sexu visa jo teorija tuo paremta manau jis buvo labai susirupines tuoJuokiasi

pritariu straipsniuj.

mano nuomone tokia pati.is tikro tikrais gejais ir tikrom lezbietem gimstama:ju net veidai kitokie,kuno sudejimas,balso tembras.tikri homosexualai net negali pagalvoti apie bisexualuma,ty santykius su kitos lyties asmeniu.tai jiems slykshtu.lygiai taip pat,kaip heterosexualui pagalvojus apie santykius su tos pacios lyties asmeniu.TIkraisiais homosexualais gimstama-todel galima sakyti,kad tai apsigimimas,nes visgi Dievas sukure vyra ir moteri kaip pora,o ne atvirksciai.

Bisexualumas tai polinkis,kuris dazniausiai atsiranda turtinguose zmonese,dazniausiai aristokratishku,aukshtuomese tradiciju seimose.tokie zmones paprasciausiai neturi del ko rupintis ir iesko naujoviu,to,ko neturi,ar nepripazysta paprasti zmones.Daznai jie nebuna patyre jokio blogio,ar skausmo ir atrodo tarsi kudikiai,todel juos daznai suvilioja TIKRIEJI homosexualai,kurie taip pat siekia garbes,pripazinimo,.Kuo daugiau gejai viesinasi,tuo daugiau galimybiu sugundyti ir prisivilioti nesusipratusiu princu i savo brolija.

Niekada nemaciau sexualiniu mazumu prastuomenej,gyvenanciu ankstoj komunalkej,besikeikianciu rusishkaij,besiklausanciu grupes RUKI VERX,ir gliaudanciu semkes.tokie daznai megsta paglamzyt merginas,o gejus vadina py.derais.

dar yra ir kitokiu aplinkybiu,kurios privercia,arba tiesiog sugundo susizaveti tos pacios lyties asmeniu…bet tai nebus prigimtinis homoseksualizmas.

mano nuomone.Apkabinimas

Nekaltas

LExxxxAS: na jeigu zmogus paskyre visa savo gyvenima siam kilniam tikslui…Nekaltas
womanlike: taip, tiesa sakant ir as niekad nepastebejau tau.tiek per filmus, tiek is laikrasciu, TV ir t.t.
asertyt: ???

stikse rase:

[quote]womanlike: taip, tiesa sakant ir as niekad nepastebejau tau.tiek per filmus, tiek is laikrasciu, TV ir t.t.
[/quote]

nesupratauNežinau

Tiesa, TIKRAIS homoseksualais gimstama, arba tai įtakoja vaikystė ir tėvų elgesys (prisiminkime O.Wilde ekscentriškąją mamytę). O dėl šlykštumo…Nekaltas Pasakyčiau vieną posakį, bet pernelyg banalus. Man tai kažkas panašaus kaip "niekad nedraugaučiau su klasioku", arba "niekad netekėčiau už žymiai vyresniu vyru - tai šlykštu". O paskui žiūri - ima, ir išteka. Be abejo aš sutinku, kad egzistuoja tokie dalykai kaip heteroseksualumas, homoseksualumas…Visgi manau, kad tai nėra pastovu, žiū kokia heteroseksualė, "užsirovusi" iš eilės už kelių idiotų, tampa lesbiete - nusivilia vyrais.

[quote]Bisexualumas tai polinkis,kuris dazniausiai atsiranda turtinguose zmonese,dazniausiai aristokratishku,aukshtuomese tradiciju seimose.tokie zmones paprasciausiai neturi del ko rupintis ir iesko naujoviu,to,ko neturi,ar nepripazysta paprasti zmones.Daznai jie nebuna patyre jokio blogio,ar skausmo ir atrodo tarsi kudikiai,todel juos daznai suvilioja TIKRIEJI homosexualai,kurie taip pat siekia garbes,pripazinimo,.Kuo daugiau gejai viesinasi,tuo daugiau galimybiu sugundyti ir prisivilioti nesusipratusiu princu i savo brolija.
[/quote]

Taip, sutinku, kad žymūs žmonės, paprastai menininkai, aristokratai dažnai nevengia paviešinti savo homoseksualumo. Galbūt viena priežastis tokia - išaugęs populiarumas. Gi "lygis" žiūrėti gėjaus menininko filmus, spektaklius ar klausytis sukurtos muzikos. Bet pamaniau, ar negalėtų būti dar kita priežastis: nesuvaržytas protas ir vidinė bei materialinė laisvė. Tiesiog toks žmogus nevengia to pripažinti, būti SAVIMI, nori gyventi SAVO, o ne kieno nors kitą primestą ar pagal kažkokius šablonus surežisuotą gyvenimą.

O kalėjime? Gi ten būtent tokie ir sėdi, zekai, ir vienas tarp kito tikrai nevengia sekso, nors galbūt anksčiau yra griežtai deklaravę "savo teisingą orientaciją". Be abejo, "gyvenimas priverčia", bet vis dėlto…Tokie žmonės, jie suvaržyti savo neišprusimo, žemo intelekto, primityvios mąstysenos - būtent tai neleidžia jiems elgtis savaip, o priimti visuomenės brukamas taisykles.

Išties tai nėra mano tvirta nuomonė, o tik samprotavimai. Nekaltas

nesupratauNežinau

[/quote]

na as norejau pasakyti, jog sutinku su tavimi.nes niekada nepastebejau to, kad pleratariato Mirkt butu homoseksualu.tik per TV, neta ir t.t. perkskaitai, kad ten ta ir ta izymybe susituoke ir etc.

as gejusŠypsenamyliou vyrusMirkt

to Lygea:

sicia butent ir tureejau omeny tuos kitus atvejus:kai vyrai kaleime neturi kito pasirinkimo,arba kai moterys neranda tinkamo vyro, …BET CIA YRA aplinkybes ir jas pasalinus ko gero tie zmones griztu prie iprastos orentacijos…

zinok, isijungiau, maniau bus idomu man kazkodel, bet tiek daug tingejau skaityt…

As manau jog visa tai yra tik musu realybe,kuri mus supa!!!O ar tai normalu ar ne tai jau spresti turi jie patys,jei jiem taip priimtina,tai kodelgi ne,man jie pvz netrukdo.Zinoma kai jie toki "padaromi" ne savo noru,nuo mazens,tai tokiem jau reikia padeti.O tie kurie tai padare turi sulaukti atlygio.Na bet tai tik mano asmenine nuomoneŠypsena

Tikros nesamones, kas yra normalus zmogus, tokiu tikrai netaps!Tokias gimstama ar tampama vaikysteje!!!