Šis tas naujo apie lesbietes ir ne tik...

A… Na, cia tikrai nepaneigiamas argumentas. Panasiai ir Hitleris galvojo apie zydus.

[quote]Tai jei jie sako,kad jiems tas pats kokios lyties partneris,tai gal jiems tinka ir gyvuliai,daiktai ar dar kas nors.Tai jau iskrypimas ir naturaliu instinku nebuvimas.

[/quote]

Aciu, bent uz tai, kad kaip galimo lytinio partnerio, nepaminejai automobilio "dusliarkes" Nežinau

As pilnai sutinku kad tas saltinis gal ir atbaido ir vercia suabejoti, bet…ka pasake Freudas juk jie faktu neiskreips.ar ne?Nekaltas

Na matai jei butum atidziau susipazines su Hitlerio biografija butum suzinojes tikrai idomiu dalyku…Pvz…kad jis ulkindavo savo seseri and so on…taigi kaip ir jos visos fasizmo idejos gime butent sizofrenijos priepuoliu metu.Na nelabai logiska zudytis tokius panasius zmones kaip ir tu pats.Nemanai?
O dabar del tos demokratijos…Tegu reiskiasi tie zmones negi trukdo tau asmeniskai?ir dar del tu slyksciu minciu.Mano nuomone jos visai neslykscios.juk tai realybe! tu niekada negali buti tikras ar apie tamsta neslankioja kokia lesbiete ar kazkas pan.Neuzmerkime akis prie proglema arba ne pries realu pasaulyje, kuriame mes gyvename.

Zuiki mano, paviesinau sia zinia tautai, kad sulaukciau kazkokios reakcijos i tai, o ne izeidinejimu ar kazko pan.

O kas yra normalu?Nekaltas keikvieno zmogaus normalumo skale man atrodo yra skirtinga.kas vienam normalu, kitam gal bus atvirksciai?nemanai?
o is kur tu zinai kaip senoveje buvo su tais kaip tu sakai "Homikais" gal anksciau tai buvo netgi labai pagirtina ir normalu.?Nekaltas

Delfyje radau idomu straipsniuka apie cia minima asmeni:

A. Hitleris buvo užhipnotizuotas
http://www.delfi.lt/news/daily/science/article.php?id=3080858

Nieko nuostabaus, kad zmogus Itikejo i savo antgamtiskas jegas…Blogai

Klausykit zuikuciai,as nieko neizeidineju.As toli grazu nepritariu fasizmui ir man visai nesvarbu kas buvo Hitleris.As atkreipiu demesi i buvusia tvarka,bet toli grazu nepritariu jai,man patinka tik,kad kai kurios nepageidautinos grupes buvo uzspaustos,ne kaip dabar.Man tai netrukdo tie iskrypeliai.Hm…keista,gejai ir lesbietes patys nesidaugina,bet ju pastoviai daugeja.A dabar rimtai,va todel ir daugeja,kad apie tai garsiai visokie iskrypeliai trimituoja.Civilizacija zengia pirmyn,bet zmogiskumas eina atgal,nes zmones tampa robotais kurie tik masto,bet nieko nejaucia.

[quote]
kieska rašė:
Naturaliai zmogui sie irankiai duoti,kad jis pratestu gimine.

Man atrodo dazniau tais "Irankiais" naudojies patirti malonuma, o ne pratesti gimine.Tai koks tada skirtumas su kuo patirsi malonuma ar suMoterisarVyras.

Uzspaustos? tau patinka tai kad jos jos zhudomos, naikinamos ir suvarzytos?tu priestarauji pats sau.Sakai kad tau jie netrukdo…valio!tik tada turetum atsisakyti kitu zodziu.Sakai nepageidautinos?tai reiskiasi cia diskriminacija jau…Taip pat teigi kad zmogiskumas eina atgal…tai taip iseina kad jie ne zmones??Apakęs manai jiems nereikia nieko?Think about it!

Stinkse,cia ne as priestarauju pats sau,cia tu nepagauni minties.Man nepatinka,kad jie afisuoja iskrypima,bet as tikrai nediskriminuociau ir t.t.zmoniu kuriuos zinociau esant homoseksualiais.Va cia tau paprastesnis paaiskinimas.Manau daugelis zmoniu turi sita nuomone.

Ka reiskia afishuojasi? Tu irgi afishuojies - kad esi "normalus". Esme ne afishoje, bet poziuryje. Afishuojasi tikrai ne daugelis… ir jie tai daro ne tiek del saves, kiek kitu panasiu i juos. Kazkas bando pasakyti, jog yra ir kitokiu zmoniu… Ir, garantuoju, jog ta pacia akimirka kai tokiu kaip tu "normaliu" akyse gejus bus zmogus, o ne iskrypelis, tada jiems nebebus reikalo apie save kalbet kazkaip ypatingai. Buti savimi, tai ne tas pats kas afisuotis.

šitam straipsniui

Gal ir yra tiesos tame, kad visi zmones bisexualus. Man siaip vyrai patinka, bet yra buve, kad su drauge buciuotis pradejom Mirkt Tikriausiai alkoholio per daug buvo ir bernu per mazai Girtas

Jeigu as buciau Moteris, buciau lesbiete TaipCha cha

As jums aiskinu,kad visi lygus tai ko tie"nenormalus"rekia,kad juos skriaudzia ir neleidzia pasireiksti.Jei nori tai ir reiskiasi.Tik patys nesupranta,kad taip daryti nederetu.

Joooo, mane irgi i ta pasu patrauke Šypsena.

Shiaip tai visokiu zhmoniu yra, visokiu reikia, kaip sakoma. tachiau tokiu savo pazhiuru demonstravimas daugiau sakychiau yra tiesiog protesto forma tampanti saves apgaudinejimu. Dazhnai susidaro ispudis, kad tikri gejai ar lesbietes gyvena kaip gyvene savo gyvenima ir perdaug neafishuoja to, nes mano tai esant normaliu reishkiniu.

Todel, kad taip nera Ne Kol kas zmoniu akyse jie nera "normalus".

1.stikse siaip jau
2.as tai supratau is tamstos snekos arba labai jau nenuosekliai destote savo mintis.
3.kodel tai vadini iskrypimu?as jau kaip minejau kas vienam iskrypeliska, nebutinai turi buti kitam iskrypeliska.ir delto afisavimo…tikrai nemanau, kad jie eina per miesta ir reikia, kad as gejus…Ne mano manymu jie kaip tik slepiasi nuo musu, nesupranciu ju.
4.jei tu juos jau vadini iskrypeliais, tai vadinas turi neigiama nuomone apie juos.ir vadinas tu juos diskriminuoji.

Dabar siaip siek tiek moralo.Mes labai greiti pasmerkti ir nuteisti, taciau niekada zmogus negali buti tikras kada tu pats degsi ant pasmerkimo lauzo.

Pide.rus reikia saudyt be jokio pasigailejimo!!! Saunuoliai Hitleris ir Didysis Stalinas buvo kad naikino situos visuomenes atmatas!!! Tegyvuoja diktatura!!! Zmoniu bendruomenej demokratija neimanoma!!! Amerikoj jau gal kas antras *****u patapo… Lietuvoj irgi demokratija, saugokites baisaus likimo, tautieciai!!! Apakęs