Šinšilos ir jų mylėtojai

supratau,kad tu cia tik erzini mus,nes jei tavo poziuris i gyvunus butu kitoks siame klube tau nebutu kas veiktiMirktLabas

Gerai,jau gerai,išrišai tu mane Cha cha
Gėlė

Aisku, kad yra myletoju Cha cha As auginu viena ir tuo dziaugiuosi, bet labai reiklios jos Mirkt

[dF]

siulyciau geriau laikyti porele,nes labai idomu stebeti kaip jos tarpusavyje zaidzia,"kalbasi",pykstasi,apsikabine miega ir pan.Mes taip pat buvome numate pirkti viena,bet mus itikino,kad porele tikrai idomiau ir dabar ash tai galiu tik patvirtintiTaipLaimingas

Teisingai!!! Maniskis net nusvito, kai parnesiau antra…

As nebent parnesciau patina, nes graudu butu atiduoti sinsiliukus Liūdnas

[dF]

o dviems kokio didumo narvelio reikia? Pas mane vienas. Mmmm kaip ji myliu. Noreciau ir antro, bet bijau kad jie nelabai tilps i narveli.

Nu padvigubink esamo narvelio ismatavimus Šypsena Arba pasidaryk pati Mirkt O gal turi pazystama staliu tai padaris Cha cha

[dF]

Pas mane narvelis tox pat, kaip vienam… Bet as l. daznai juos pabegiot leidziuŠypsena

Neturiu ash laiko daznai paleisti ji pabegiotiLiūdnas O be to sekioju ish paskos kad eilini karta nesugalvtu laidu paragauti. Nera galimybiu viska ka jis ragauja paslepti. Bendrai ir nera ko jis neragautuŠypsena

ragauja tai tikrai jie viska ish eiles todel reikia akylai juos stebeti.Manishkiai tai gyvena nelabai dideliame narvelyje,bet kol kas (kai gauna pabegioti laisvai pora kartu per diena)jiems to pakanka.O kas del mazyliu atidavimo kitiems tai cia normalus dalykas,bet ash kol kas apie tai negalvoju,nes dar akstoka apie tai galvoti,nes mano shinshiliukai dar per jauni poruotisMirkt

Ateis laikas kaip teks atiduot Mirkt Tada suprasi viska Liūdnas

[dF]

na kaip matau cia daug shnekos apie shinshiukusŠypsena man jei irgi labai patinka. beje, jei kas norite isigyti, tai as mielu noru jums parduosiuŠypsena tikrai bus geri ir priziureti, ne kokie sergantys ar panasiaiŠypsena

Jo as buvau nusipirkes sinsila ir po 2 men mire nes brokuotas buvo Liūdnas

[dF]

Kaip suprasti "brokuotas"?

na nezinau kur tu pirkai, bet pas mane tie mazi velniukai tikrai labai priziurimi ir mylimiŠypsena
aisku teko aptureti ir mirciu, bet po skrodimo buvo rastos ligosLiūdnas

O is kur as pirkau Nekaltas ???

[dF]

o kaip jie atrodo? Nekaltas
nemaciau, gal turit kas pafotkine?

as esu idejusi i floros ir faunos foto, bei mano profile yraŠypsena

Tai gal tu,deviante,uzsiemusi ju veisimu?Anketoje skaiciau,kad laikai ir pudeliuka.As skaiciau ,kad su shuneliais kartu shinshilu negalima laikyti.Taigi ar pas tave jie niekada nesusitinka,o gal ish tiesu shunys joms nekenkia?Nežinau