Šinšilos ir jų mylėtojai

Tai išimkit tą namelį Mirkt o šiaip tai yra nuorodose www adresas apie šinšilas,pabandyk ten pasižiūrėti.

ane? Peru gyventojai turbut irgi virina vandeni sinsiloms? Šypsena Geria is balos ir viskas Gerai

gal namelyje per mazai vietos?

jeigu gyvuneliai is skirtingu vietu, imanoma, kad gali ir nesusigyventi. paprasciausiai patele jo neprisileis ir viskas.

Buvom patineli issinese is narvelio tai islindo truputi uzvalge ir kai tik ileidom ji atgal vel pirma jo rove kaip strele i nameli ir vel sedi akis isputus net maudytis neina,nors is smelio anksciau neidavo iskrapstyti.Na kur tik skaiciau apie jas niekur tokia problema nera aptarta jau eisim ardyti,nes kitos iseities ko gero neraNežinau

Taip

Kol nebuvo namelio tu pestyniu tarp ju nebuvo kartu valge,kartu miegojo susiglaude net kartu maudytis braudavosi ir as manau,kad ji ta nameli dabar pasizymejo kaip savo teritorija ir nenori su niekuo dalintisNežinau

zveriukai = ne zaisliukai. problemu bus visada ir visokiu. reikes pripasti. o kas del nakties - siaip triuksmas neisvengiamas. kazkas cia kazkada rase, kad galima neva tai inscenizuoti lempos pagalba dienos meta. nzn Nekaltas
pazistami - kaip kokias papugas nakti uzkloja ir viskas buna ok

Del neramios nekties - as turejau sia problema, kol buvo tik 1 sinsilas. Dabar viskas O.K. Nu o del nerimaujancios pateles - iskrapstyti butina, tik kuo svelniau ir atsargiau, nes jie turi bendrauti. O teritorijos sinsilai nezymi Šypsena

Šinšilas auginti apsimoka,nes tarptautinėj rinkoj jų kailiukai brangūs Taip

Jau as tai nuo savuju tai tikrai kailiuku nesiruosiu nudirti na o jei kada nors susilauks palikuoniu tai ir duosim tik tiems kas laikys del grozio,o ne del kailiukuDrovusIr dar galiu pasakyti,kad ismetem ta nameli ir vel jie draugauja Apkabinimaskartu valgo kartu miega ir vienas kita kalbinaCha cha

o ko negali antro namelio į narvelį įdėti?

vietineje irgi Gerai

Cia juk tik verslas. naturalu!

Na gerai,sakai,nesiruoši nudirti jiems kailiukų…,o kada jie nugaiš,tai ką tada darysi?Imsi ir palaidosi?Juk tai nepraktiška,galima juk kailiuką nudirti ir išdirbti ir taip per kurį laiką jau ir turėsi šinšilos kailinukus,ir nebūsi nusižengusi savo principams.Be to,šinšilų mėsa yra valgoma ir ganėtinai skani …

O tu su savo dirbtiniais kailinukais nuvažiuok į sibirą,Norvegiją,Švedijos šiaurę ar dar kur į šaltuosius kraštus ir pamatysi,kaip tie tavo dirbtiniai kailiniai laiko,po pimos dienos pasivaikščiojimo tavo kailinukai sulūžinės,šerstis nuslinks.Ten vertinamas ir nešiojamas tik naturalus kailis,paparasčiausiai dirbtinis ten nelaiko …

Na,Kaune Nijolės kailių salone,šinšilos kailinukai tikrai labai brangūs Taip

nea neturiuNe
Bet jos man taip apt labai mielosMirkt

Na raimi tu cia ir pripaistei.Suprantu,kad tu specialiai cia stengiesi mus panervinti kai zinai,kad mums patinka sie gyvuneliai.O jei tai idomi mano nuomone tai is tu dvieju sinsilu jei ir nunerus kailiukus man net nei viena pirstine neiseitu nes pirstinei reikia 3,o be to as to ir nedaryciau.Na o kas liecia mesa tai nezinau ir nenoriu zinoti jos skonio.Va taip esu nepraktiskas zmogus ir jau nieko cia nepakeisi

Vel pokalbis uzejo apie gyvunu valgyma. o kazkada ilgai kalbejom apie kaciu valgyma…

Na raimi tu cia ir pripaistei.Suprantu,kad tu specialiai cia stengiesi mus panervinti kai zinai,kad mums patinka sie gyvuneliai.O jei tai idomi mano nuomone tai is tu dvieju sinsilu jei ir nunerus kailiukus man net nei viena pirstine neiseitu nes pirstinei reikia 3,o be to as to ir nedaryciau.Na o kas liecia mesa tai nezinau ir nenoriu zinoti jos skonio.Va taip esu nepraktiskas zmogus ir jau nieko cia nepakeisi

[/quote]

Na gerai,nebepyk.Iš tikrųjų šinšilos ir man labai patinka,vat būtent todėl aš ir siuntu,nes jos laisvėje beveik visai jau išnaikintos… ir būtent dėl kailiukų … Juk ir pati jau supratai,kad jų reikėtų labai daug,norint kailinukus pasisiūti,dėl to jų tokios astronominės kainos ir dėl to jų jau beveik neliko laisvėje…
Gėlė