Sindlerio sarasas

Beje, yra angliškas puslapis apie tą RAUDONĄ MERGAITĘ: auschwitz.dk/redgirl.htm

ta mergaite tai tikrai suidomino Taipnzn kaip jums,bet man “Pianistas” labiau patiko Drovus Girtas Nekaltas

Rezisieriaus darbas super Gerai Tik filmas perdaug vienpusiskas… daug kas hiperbolizuota, bet cia juk filmas Nekaltas

Labai geras filmas Gerai

joa ziaurus bet geras filmas.ypac man gaila buwo tos mergaites raudonu paltuku… Liūdnas

o tai kurioje vietoje ji mirsta kazkaip nepastebajau Nekaltas Nustebęs atkreipiau demsi y je kad visas filmas nespalvotas o juos paltukas raudonas bet daugiau ne… Nekaltas

ji nesako, jog shi mergaite mire, tik,kad ji(mergaite su raudonu paltu) sulauke daugiausia jos simpatiju ir jai buvo gaila jos, matant mergaites kanchias Mirkt

Labai geras filmas. Ralph’as Fiennes’as ir vel puikiai ikunijo savo personaza.

nesuprantu tai mire ta mergaite ar ne nes vienas taip raso kitas kitap… Nekaltas

Mirė. Vėliau kai degino visą kalną lavonų ir karučiais vežė nebegyvus žmones. Viena tarp jų irgi buvo su raudonu paltuku. Bet jau ta raudona spalva nebebuvo tokia ryški kaip iš pradžių. Keista, kad nepastebėjot. Ji kaip ir pirmąjį kart labai sukaustė Šindlerio dėmesį. Va maža nuotraukytė iš to puslapio kur daviau aukščiau: auschwitz.dk/schingirl2_gif26101492817733_32.gif

sako: “didysis kino metras - Steven Spielberg, sukures daugybe ispudinu ir garsiu filme”, bet man “ispudingas ir garsus” dar nereiskia - geras, todel S.S. kaip rezisieriu, nelabai ir vertinau, bet stai “Sindlerio sarasas” mane tikrai labai nustebino, maloniai zinoma Apakęs dievazi, tikrai nesitikejau tokio filmo is Holivudo rezisieriaus! nesinori net tusciazodziaut, sis filmas tiesiog Gerai

Įdomi mintis Taip

100% Taip Gerai

O mna patiko.Gerai, kad nespalvotas.Ir šiaip visai geras filmas.Net žydukų gaila pasidaro.Labai estetiškas, nes nespalvotam filme kraujai ne raudoni.

Sedevras Gerai

SKOLINGI GAL NELIKO Nekaltas

Gerai Gerailabai Žliumbia filmas…

Nežinau, bet žinau, kad Harrisono Fordo motina buvo žydė Liežuvis

nu as ce ne tema Juokiasi,bet man tai neidomu bent buvo…nu ka zinau,as bandziau ziuret,bet taip Nekaltas

Nenuostabu Nekaltas tu juk '92 gimimo. Dažniausiai tokio amžiaus žmonės dar nepribrendę tokiems filmams KietasPažiūrėk šitą filmą po kokių 4 metų. Jei ir tada nebus įdomu, tada jau beviltiškas atvejis esi Juokiasi