Simtadienis

oi ne baiktu Šypsena
as turiu idea Šypsena juodas megztukis, arba tamsiai melynas Šypsena po juo balti arba roziniai marskiniai, na rankoves paraitotos gali butiŠypsena dzinsai sodrios melynos spalvos tamsesnes. ir batai butu balti jei pavyks rasti, jei ne tai tokius turiu juodus su zomsu, bet ne lakierkosCha cha
kaip turetu atrodyti?Šypsena

joa, ce tai tema,. siulau taip : uzhsidek kuo paprastesne suknute, batelius kad deretu… jej rengsies juodai puoshkis aukso spalvos papauoshaliai: uskarau, ilgi karoliai, apyranke, butu gerai kad auskarai kabetu iki peciu… o plaukus kuo naturaliau pasuk, ir nenaudok daug lako…tik vos vos, o poto juos perjuosk juoda juostele, kaip lankeliu… zhinok, efektas!! Gerai Gerai teip rengsiuos ash…Šypsena Mirkt beje, suknele radau tik nuomojimo punkte… o visa kita skolinta Cha chaCha chaCha cha kaip sakant, nesisuxi - negyvensi… Taip

o jus nemaisot simtadienio su paskutiniu skambuciu?Nekaltas
mano mokykloj simtadieni buvo grynas tusas - visi rengesi stilingai, bet patogiai! be jokiu sijonu, neduok die sukneliu ar super sukuosenu.
o i paskutini skambuti tai zinoma visi pasitempe ejom…

nu ta sukuosena tai man kazkaip nelabai… Ne

nu tada mano mokykla kazkokia nenormali. cia i skambuti visi paprastai ateina ten ta valanda pazet rengini vidury dienos…
Isleistuviu isvis nebuna…
Tai zmones simtadieni ir susireiksmina taip kad atrodo kaip per vestuves… Veee

gal neisivaizduoji kaip atrodo… lb lb naturaliai ir dailiai… neatrodo tragishkai… patikek… NekaltasNekaltas MirktFlirtas

pas mus buvo retro tema,tj visi tajp ir rengemesTaipMyliu a jej butu be temos,manau,ejciau su dzinsajs ir kokia puosnesne palajdineFlirtasajsku,apranga priklauso nuo vakaro programosTaip

as nesakiau kad atrodo tragiskai, tiesiog gan iprasta sukuosena…

tai juk ir nereikia kelti belenkokia seveliura kaip per vestves kokias… Juokiasi tegu ir buna prasta… tas ir atrodys klasishkiau… Flirtas Taip

Ziuriu tik panos reiskiasi cia… Cha cha O vaikinui kokia sukuosena pasdaryt? Cha cha Na mano plaukai dabar gana trumpi, ant virsugalvio ilgesni ir i apacia trumpejantys… Drovus Net nesugalvoju ka reikes sugalvot, galbut kaip visada su zele prieky pavelt i vsio…

aukso spalvos papuosalai? Pavargęs

Ieskojau simtadieniui kelniu. Niekur neradau normaliu! Ant mano ugio kazkaip nera…

as sakiau ne paprasta o iprasta

As tei jau viska susipirkau ir sugalvojau kokios sukuosenos noriu Valio Laimingas (kad visa tai padetu islaikyti geriau egzus…deja)

Džinsai + kokis tai megztukas. Po apačia marškiniai. Arba ne.Šypsena

Vsio Cha cha

Kostiumas… Vsio Cha cha

su dzinsais i simtadieni? Apakęs ir dar su megztiniu… tigi sukaisi Drovus

tam vakarui- patogumas, nes varau i vila, o visai shventei oficialiai-jaunatvishkaiValio

musu sulej jokiu minciu nereikia - amzina tradicija su tarybinem uniformom eit tiek per rugsejo pirmaja, tiek per simtadieni, tiek per paskutini skambuti Pavargęs

mes uzvakar kaip tik atsitusinom 100tadienio proga … ech sunku su galva Mirkt tai apranga buvo paprasta - vaikinai su kostiumais, paneles su suknelem, niekada nemasciau kad pas mus mokykloj tiek graziu paneliu … sukuosenos makiazai praktiskai kiekviena padare supeeeeeer grazia Mirkt~